Новини 17/02/2015

17 лютого змагались:

футзал лого в ФАСК У вівторок на майданчики вийшли дві наші команди: команда ветеранів волейболу «КПІ» та збірна футзалистів «Політехнік(НТУУ «КПІ»).

Гравці з міні-футболу мали чергову гру восьмого туру першості в студентської лізі. Їх суперником була команда НТУ. «Політехнік» першим відіграв гру восьмого тура  вищої лізі, одержавши перемогу над суперником з рахунком 7 : 2.

Це вивело команду на першу стрічку турнірної таблиці. Зараз у команди 16 очок, стількі набраних очок є і у команди НАВС(ФК «ДИНАМО»), яка зіграла поки що 6 ігор.

Але сьогодні-заслужена перемога, і ми вітаємо команду!

З задоволенням переказуємо коментар Дениса Бобра:

"До матчу 8-го туру команди підійшли в різних турнірних становищах: «Політехнік» є беззаперечним лідером й бореться за чемпіонство, НТУ ж займає «екваторний» п’ятий рядок турнірної таблиці. Господарі одразу розпочали з місця в кар’єр: вже на 4 хвилині голеадор «червоних» УС відзначився «дублем»: спочатку Олександр змістився в центр й влучно пробив в лівий від воротаря кут, не минуло й хвилини як він же замкнув простріл зправа

В середині тайму «червоні» поклали ще пару: спочатку Салтанов на 12 хвилині влучно пробив повз голкіпера, а через 3 хвилини Іваненко завершив красиву комбінацію «Політехніка». Гра відбувалася під повним контролем команді КПІ й «зелені» нічого не могли протиставити. Ближче до закінчення «Політехнік» забив ще раз (відзначився все той же Ус) й тільки після цього дозволив забити НТУ - Багрійчук звільнився від опіки й дуже красиво пробив під поперечину. 5:1 - після першого тайму все було вирішено.

На другу половину зустрічі НТУ вийшли більш зібраними й спочатку притиснули «червоних» до власних воріт. Це дало свій результат: на 22 хвилині Сіденко пробив кіпера Політехніка. Та після цього «Політехнік» зібралися й показали, хто саме господар у зустрічі. Після блискавичної «контри» забив Лютов, а крапку у матчі на передостанній хвилині поставив невгамовний Fantazista Ус - Олександр влучно пробив з лівого флангу під поперечину. 7:2 - більш ніж впевнена перемога лідера."

волейбол мяч Суперником волейболистів була команда "Керлам". У волейболістів це був перший матч плей-оффу.

Довготривала гра з 5-и партії принесла перемогу супернику нашої команди  3 : 2 (26:24 - 26:24 - 18:25 - 21:25 -15:10 ).

Попереду ще одна зустріч з цією командою, яка відбудеться між 21-27 лютого. Сподіваємось на успіх і бажаємо перемоги.