Новини футзалу

футзал лого в ФАСК

Для збірної команди студентів «Політехнік (НТУУ КПІ)» день 13 лютого був вдалим. З рахунком 8 : 1 наші спортсмени перемогли команду НУФВСУ-МАУП. ПОЗДОРОВЛЯЄМО СПОРТСМЕНІВ!!!

Гра проходила в залі спортивного центру КПІ.

Голи забили Дмитро Клунько (він і відкрил рахунок), Олександр Ус , Євген Волобуєв.

Коментар гри відметів сьомий гол у виконанні Дмитра Клунька (який цього дня став автором каре): "Дмитро запустив круглого зі своєї половини поля прямісінько у ворота суперника, коли кіпер білих необачно відійшов занадто далеко" .Після сьомого туру наша команда на 3 місці у таблиці. Гра восьмого туру відбудеться 17 лютого , 15-45.

футзал 8.02

футзал 8.02 3

студентська ліга Динамо Київ Незабаром почнеться подовження турніру студентських команд з міні футболу в Чемпіонаті Студентської лізі «ФК «Динамо» Київ». Після того, як команди зіграють між собою у групах, розпочнеться стадія плей-офф – чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце та фінал. Нагадаємо, що студенти змагатимуться за чемпіонство у двох локаціях – на полях НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі та на полях ДЮФШ ім. Валерія Лобановського на Нивках. Фінальні матчі, як і минулого сезону, проведуть на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.

Сергій Михайленко, президент фан-клубу ФК "Динамо" Київ, додав, що на переможця цьогорічного чемпіонату очікує новий трофей - "Кубокстудентської ліги", який виготовлявся в Італії.