Десятий фестиваль тріатлону «Dnipro triathlon fest»

триатлон эмб  Десятий фестиваль тріатлону «Dnipro triathlon fest», Кубок Європи з триатлону. У змаганнях взяв участь і викладач кафедри спортивного вдосконалення нашого університету Муравський Леонід Володимирович. Чекаємо фото від нашого героя спорту! Вітаємо із золотою медаллю! (Леонід Володимирович в 2019 році брав участь вже на Кубку Європи з триатлону (м Дніпро) і з трьохсот учасників (був загальний забіг) показав 160-й результат, а в своїй віковій групі став срібним призером і отримав срібну медаль).

Муравський_Леонід_Володимирович.jpg          триатлон 2021.06.06.jpg

З 5 по 6 червня в Дніпрі відбувся десятий фестиваль тріатлону «Dnipro triathlon fest». Масштабне дводенний захід на Фестивальному причалі є також етапом Кубка Європи з триатлону. Він об'єднав як професіоналів, так і любителів. За останній час це було одне з перших масштабних заходів, тому чимало уваги приділялося саме безпеки спортсменів, тренерів та вболівальників. Дотримання епідеміологічних заходів - проведення змагань під відкритим небом, ПЛР-тестування для учасників.

Організаторами заходу є міська рада Дніпра, Федерація триатлону Дніпропетровської області разом з громадською організацією «Старт Дніпро» - за підтримки Міністерства молоді та спорту, Міжнародного та Європейського триатлону союзу, Федерації триатлону України та за сприяння муніципальної програми «Дніпро - спортивна столиця».

Спортсмени з 26 країн прибули до Дніпра, щоб боротися за Кубок Європи з триатлону. Зокрема, це учасники з Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, США, Бельгії, Люксембургу, Австрії, Великобританії, Чилі, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Туреччини, Угорщини, Естонії та навіть Таїті. Серед них багато видатних спортсменів - учасники Олімпійських ігор, призери Кубка світу і чемпіонів Європи.

Унікальність цих змагань в Дніпрі - спільна як для елітних, так і для непрофесійних спортсменів траса. Також саме велоучасток майданчики для змагань називають одним з найцікавіших в Європі.