ТРИАТЛОН, КУБОК КИЄВА 2021

триатлон_эмб.jpgУ неділю, 23 травня, в межах DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021  відбувся триатлонний старт, що включає етап плавання (750 м), етап велогонки (20 км) та етап бігу (5 км), а також Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції, за результатами якого буде сформована збірна країни на Чемпіонат Європи. Окрім індивідуальних дистанцій, в рамках івенту передбачені також командні змагання, естафета та кубок Datagroup СЕО Tri Cup.

В змаганнях брали участь и студенти КПІ імені Ігоря Сікорського, кандидати в майстри спорту Ванжура Анна(ФЕА) и Шарган Павло (ФБМІ), які вже неодноразово брали участь у Чемпіонатах України і становилися переможцями і призерами в своїй возрасної групи. Вони змогли подолати і цю дистанцію. Тренуються вони у викладача нашой кафедри спортивного вдосконалення Муравського Леонида Володимировича. Вітаємо спортсменів!

Це наші студенти

2019 Павло Шарган.jpgтриатлон_май2.jpgШарган_павло.jpg

Чемпіонат України серед чоловіків виграв Віталій Воронцов. Він блискуче фінішував з часом 57:07 на дистанції спринт, що включала етап плавання (750 м), етап велогонки (20 км) та етап бігу (5 км)

Серед жінок Чемпіонат України виграла львівська триатлетка Софія Прийма, член збірної України з триатлону, майстер спорту України міжнародного класу. 23-річна спортсменка здобула впевнену перемогу, фінішувавши спринт, що включав етап плавання (750 м), етап велогонки (20 км) та етап бігу (5 км), з часом 1:04:51.