Перемоги наших орієнтувальників

сп орСпортивний рік 2019/2020 навч.року був перерваний карантином. Студенти-орієнтувальники змогли взяти участь тільки в осінніх стартах 2019 року:

5-6 жовтня у місті Києві проходили традиційні змагання зі спортивного орієнтування - Чемпіонат города «Kiev-Open». Студенти   КПІ, що входять до складу збірної команди універсітету Звягін Микита(ФПМ), Городецький Микола(ТЕФ), Блануца Дмитро(ФІОТ), Колесник Вадим(ІПСА), Бабіч Кирил(ІПСА), Мезернюк Софія(ФМФ), Шехавцов Андрій(ММІ), Сливка Микола(ММІ), Адамчук Анна(ФПМ) приймали участь у змаганнях.

Серед дівчат юніорок Мезернюк Софія на дистанції 7.7 км показала ІІ результат, серед хлопців юнаків трасу 9.5 км Бабіч Кирил подолав з ІІІ результатом. У групі еліта на дистанції 15 км Звягін Микита фінішував з ІІ результатом.

Другий день змагань чемпіоната міста на спринтерських дистанціях проводився у міських кварталах Києва у Печерському районі. У спринті в еліті Звягін Микита став ІІІ, Колесник Вадим показав серед юнаків ІІІ результат, серед дівчат Мезернюк Софія ІІ місце, Адамчук Анна ІІІ місце. Призерами та переможцями за сумою балів за два дня змагань у«Kiev-Open» стали студенти КПІ у групі «Еліта»   Звягін Микита здобув перемогу(І місце), серед юнаків Колесник Вадим – 3 місце, серед дівчат Мезернюк Софія -2 місце, Адамчук Анна –3 місце.

На початку вересня пройшов відкритий Чемпіонат міста Києва зі спортивного орієнтування, присвячений «Дню фізичної культури та спорту"

У змаганнях приймали участь   Таран Вікторія (ФТІ), Голобородько Аліна(ФММ), Колесник Вадим і Бабич Кирило(ІПСА), Шехавцов Андрій (ММІ), Городецький Микола (ТЕФ). У парку «Наталка» на Оболонській набережній спортсмени долали дистанцію спринт.

Студенти нашого університету показали хороші результати. У групі чоловіча «Еліта» Звягін Микита (ФПМ) фінішував з другим результатом. У юніорських змаганнях Шеховцов Андрій зайняв ІІІ місце серед хлопців, серед дівчат дуже швидко пробігли свою дистанцію Таран Вікторія з ІІ результатом, та Голобородько Аліна посіла ІІІ місце.

У вересні також у Києві пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Представники нашого університету Колесник Вадим, Голобородько Аліна, Звягін Микита, Шехавцов Андрій приймали участь у змаганнях. Спортсмени змагались чотири дні  на  індивідуальних стартах та у естафеті. У особистому заліку Звягін Микита зайняв ІІІ місце. У змішаній естафеті серед юніорів Шеховцов Андрій ІІІ місце, у еліті Звянін Микита ІІ місце.

Чекаємо нових перемог наших студентів-спортсменів.

1 Ускова Світлана Михайлівна

Ускова Світлана Михайлівна

старший викладач

майстер спорту України