Наші вітання чемпіону України-2020 Дмитро Макарову!

1 афиша Чемпионата Нещодавно завершився Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

(International Mixed Martial Arts Federation), якій пройшов 16-18 жовтня 2020 року в Дніпрі на базі спортивного комплексу Українського державного хіміко-технологічного університету

В змаганнях брали участь спортсмени 18 років і більше.

Серед переможців і студент нашого університету  Дмитро Макаров, якій вчится на факультеті менеджменту та маркетингу (група УВ-93).

18 жовтня 2020 року в фінальному бою(вага 52.2 кг) Дмитро  подолав свого суперника Зурабова Марко з Харківській обл.

Тренується Дмитро в основному в БК «Феникс» під керівництвом клубних тренерів Ващенко Вадима Михайловича, Крохмалюка Віталія Леонідовича та Чабана Константина Александровича.

Навчаясь в КПІ він отримує тренерську допомогу у нашого викладача Запольского Дмитра Петровича.

У вересні цього року Дмитро також виступав на Кубку України з панкратіону у ваговій категорії 57 кг. Зайняв 3 місце.

Найкращі результати Дмитра до початку карантину за останній навчальний рік:

- чемпіон Києва та переможець Кубку України зі змішаних єдиноборств;

- чемпіон у особисто-командному чемпіонаті Києва з панкратіону серед дорослих;

- чемпіон Київської області зі змішаних єдиноборств серед юнаків.

За результатами  року Дмитро був включений у список збірної команди України.

Вітаємо Дмитро з черговими успіхами та бажаємо завжди бути серед кращих спортсменів!

2 Диплом6 с товарищами4 3место Макаров

1місце                                                                    Дмитро                                                                3 місце

Нагородження.                                         Дмитро