Спортивна осінь-2020 КПІшників

downloadКоротко про спортивні плани київських спортивних організацій, в яких виступають збірні команди КПІ.

Традиційно збірні команди КПІ брали участь в Чемпіонатах Києва. Так, збірні команди регбі, футзалу, волейболу, баскебола виступали в змаганнях, в яких брали участь не тільки студенти:

- баскетболісти в Лізі Монстрів і в студентському Чемпіонаті;

- волейболісти в Українській конфедерації волейболу (Столична Ліга-Київ і область) і окремо в студентському Чемпіонаті;

- футболісти виступають у міських змаганнях серед студентів і в другій лізі чемпіонату міста;

- регбісти грають у вищій лізі Чемпіонату України (в складі регбійний Клубу «Політехнік» Київ.) Команда майстрів клубу регбі «Політехнік» - перша з створених команд регбі в Україні. Вона була створена в 1962 році. Студенти-ентузіасти організували секцію регбі при Київському політехнічному інституті.);

- стрілки з лука, борці, боксери, важкоатлети, тріатлоністи, легкоатлети вибороли право виступати у складах збірних команд Києва та в особистому заліку на всеукраїнських змаганнях, а деякі спортсмени і на міжнародних;

- викладач Пасічна Т.В створила Федерацію України зі спортивної аеробіки. У міських, республіканських та міжнародних змаганнях беруть участь і перемагають наші студенти і випускники.

На жаль, карантин 2020 року внес свої зміни в роботу кафедри спортивного вдосконалення, в підготовку збірних команд, в роботу спортивних організацій міста Києва та України. Поки що ми можемо повідомити про двох стартах осіннього сезону, в яких брали участь спортсмени-КПІшникі та наші випускники:

26-28 вересня в Спортивному комплексі КПІ відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки-2020

У Чемпіонаті України з регбі поновилися змагання. Можна привітати з вдалим осіннім стартом РК «Політехнік». Результат осінніх ігор:

- 12 вересня «Політехнік» (Київ) 17:22 «Кредо-Д» (Одеса)

- 27 вересня: «Політехнік» (Київ) 26:5 «Ребелc» (Київ)

- 4 жовтня: РК «Kryvyi Rih Rugby» (Кривий Ріг) 0:86 РК «Політехнік» (Київ)

kredo politehnik 19

Будемо стежити за спортивними новинами!

(фото з сайту https://rugger.info/ukraine)