Вітаємо студентів-важкоатлетів!

Gyrovyky3XV літня Універсіада міста Києва 2020 року

ВАЖКА АТЛЕТИКА 7-8 лютого 2020 року збірна команда КПІ взяла участь в відкритому чемпіонаті м. Києва з гирьового спорту серед студентів та школярів, якій відбувся на базі спортивного комплексу Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Федерацією гирьового спорту України та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На відкритті змагань були присутні президент Федерації гирьового спорту України Юрій Щербина та начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник, які побажали спортсменам наснаги, сили духу та чесних перемог.

Особисті місця в кожній ваговій категорії визначалися за найбільшою кількістю підйомів у поштовху довгим циклом для чоловіків та за сумою підйомів кожною рукою у ривку для жінок.

В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів, серед яких було чимало дівчат, зокрема, студенти закладів вищої освіти м. Києва та учні закладів загальної середньої освіти і закладів професійної освіти м. Києва та Київської області.

Серед закладів вищої освіти, крім студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», змагалися представники ще Національного авіаційного Університету, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Національна академія внутрішніх справ.  Студент КПІ ім. Ігоря Сікорського: Повальчук Святослав став призером цих змагань.

в  в а

Повальчук Святослав                                    Владислав Турий

Вдало проводе цей сезон і Владислав Турій: він став  чемпіоном  Києва серед  молоді (змагання відбулися 22.02 20 г.) и чемпіоном Відкритої першості міста Києв, яка  відбулася 27.12.2019р.

Ми вітаємо Святослава і Владислава і бажаємо подальших успіхів