Бронзові нагороди баскетболістів на Кубку СПА

SAM 5364 Кубок Студентської профспілкової асоціації м.Києва-20

11 грудня у спортивному комплексі НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” завершилися змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд вищих навчальних закладів на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва. Це вже ХХ ювілейний турнір, в якому взяли участь 10 збірних команд провідних ЗВО столиці. Відбулися дві фінальні гри кращіх команд Києва, серед яких дві збірні команди КПІ ім. Ігоря Сікорського-«КПІ-1» та «КПІ-2», а також команди Київського національного торговельно-економічного університету   Національний університет фізичного виховання і спорту України Упродовж жовтня – грудня було зіграно більш 50 ігор за участю 150 студентів - баскетболістів. Нагадаємо, що Кубок профспілки є перехідним, але за три перемоги він назавжди переходить команді. Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського вже отримала один кубок на повічне храніння.

SAM_5336.JPGSAM_5338.JPGSAM_5352.JPG

Судили змагання: Старший суддя змагань Макаренко А., судді Кубашевський А. і Вітенко Ю., секретар Кузенкова О.

Першими на площадку вийшли баскетболісті – політехніки, які вибороли право боротися за третє місце (тренери – Устименко Г. О. Кузенков О. В, Яременко О.М.). Вже на розминці було видно, що гравці першої команди відчувають себе впевнено, показують відмінні кидки та готові до перемоги. Але все ж гра була цікавою, всі гравці боролися до кінця і молода друга команда, хоч і програла, показала свій потенціал в майбутньому. Вже те, що дві збірні команди КПІ потрапили до фіналу, говорить за те, що викладачі кафедри спортивного вдосконалення докладають максимум зусиль для підготовки збірників.

За команди виступали:

КПІ-1 (тренер Яременко О.М.)   Билецький В., Лискович А., Климчук М, Коврігін В., Ільченко Д.,Коваль М., Станішевський О.(капітан), Мотир М., Костик А., Кравченко Н., Ярошинський Є., Маслак М.Хамежук Ю.

SAM_5344.JPG

КПІ-2 (тренер Устименко Г.О.) Лесик Д., Купічій К., Лабзов Д., Пугачев П.( капитан), Фещенко Є., Фещенко Є., Нагорний Р., Новицький Я., Пахотін А., Пилипенко Д., Чорний М.

Результат гри 101: 47 на користь першої команди. Вітаємо!

Більшисть похвал за гру отримали Коваль М.,Коврігін В,  Костик А., Лабзов Д, Пугачев П, Климчук М.

SAM_5341.JPG

Коваль Михайло-кращій гравець команд КПІ                         КПІ-1 чекає виходу на площадку

Взагалі можливо відмітити поліпшення влучень дальніх кидків по зрівнянню з початком сезону у першої команди, що помітно додало очок. А також  добру гру в захісті.

За 1 місце у фіналі грали команди Київського національного торговельно-економічного університету

(головний тренер – Єльцов Д.С.)

SAM_5355.JPG

та Національного авіаційного університету (головний тренер команди – Величенко М. А)

SAM_5356.JPG

Перша половина гри була цілком за командою КНТЕУ, що дало їм можливість набрати очковий «запас», але суперники, студенти НУФВСУ, в другій половині гри показали свої спортивні і характерні можливості, але їм не хватило часу: розрив в очках був дуже більшім та і тактика гравців КНТЕУ була дуже відмінною. Але обидві команди-фіналісти показали чудову інтересну гру.

У напруженій боротьбі з рахунком 78:60 перемогу здобули студенти КНТЕУ. Вони отримали перехідний Кубок СПА м.Києва. Всі гравці, і переможці, і призери, отримали медалі і подарунки.

Нагородження команд і кращіх гравців турніру провели Яцунь Олександр Михайлович, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, завідувач кафедри спортивного вдосконалення КПІ ім. Ігоря Сікорського Новицький Юрій Володимирович. Яцунь О.М. подякував організаторам проведення фінальної частини турніру та тренерам команд за їх самовіддану працю і з задоволенням прийняв участь у фото сесії з переможцями і призерами змагань.

SAM_5370.JPG SAM_5374.JPG

SAM_5380.JPG