До 20-річчя організації ФАСК

18 Довгоочікувана перемога футзалистів

З запізненням, але з задоволенням повідомляємо:

3 грудня в спортивному комплексі НТТУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського відбулась гра 4 туру змагань з футзалу серед студентських команд, в якій «Політехнік» приймав «АКФ» з НАУ. Це була гра вже 4туру. До цього команда КПІ мала 2 програша і нічію.

Гравці команди «КПІ» краще почали цю гру, але так захопилися власними атаками, що пропустили стрімку контр-атаку суперника, яку завершив Роман Лойко ударом з близької відстані. Але політехніки  змогли дуже швидко зрівняти рахунок. Вже через кілька хвилин капітан КПІ Ілля Федоренко потужним ударом з вигідної позиції завершив чудову комбінацію своєї команди. Капітан «Політехніка» Федоренко на 10-й хвилині вновь сусел забити. Допоміг команді і Іван Олійник, він зумів вдало у кут воріт. Ще один м’яч на свій рахунок записав Віталій Шаповалов, який оволодив м’ячем ще в середині поля і сам зміг пройти до воріт і забити.

01.jpg      76.jpg

Перший тайм завершился з рахунком 4:1, що було гарною перевагою «Політехніка» перед другим таймом. Після перерви гра була більш спокійною, гості продовжували створювати небезпечні моменти в контр-атаках, але у воротах Александре Члаідзе був дуже стійким і уважним і не дозволив мячу оказатися за спиної. В середині другого тайму Віталій Шаповалов зміг покращити особистий результат і ще раз влучити м’яча в ворота суперника Це був вже 5 мяч на рахунку цього гравця у поточному сезоні. Тепер Віталій-автор 5 голів, входить в десятку кращіх бомбардирів ФАСК.

Тож 5:2 і ми вітаємо команду і тренерів Журавльова С.О і Кривенду В.С.

з довгоочікуваною перемогою.

З задоволенням   вітаємо Громадську організацію - Футбольну Асоціацію Студентів Київа з юбілеєм!

Сьогодні ФАСК відмічає 20-ти річний юбілей:  Ця громадська організація була створена 20 років тому при активної участі і викладачів КПІ: до робочої групи, яка працювала над реєстрацією громадської організації, розробкою її статуту та регламенту перших змагань,  увійшов і Андрій Гринь, нині викладач кафедри спортивного вдосконалення, а першу студентську збірну команду Київа очолів наш викладач В.П. Білоконь. На V Всеукраїнській Універсіаді в м. Ірпінь Київської області він очолив збірну команду Києва, яка стала переможцем. А більшість гравців були представниками «Політехніку» та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

ФАСК 20 років

Серед гостей урочистого заходу були присутні і три представника від нашої кафедрі: завідувач кафедри споортівного Вдосконалення, доцент, к.п.н Новицький Ю.В., старші викладачі з футболу Журавльов С.О. і Мохунько О.Д.

Подробності на сайті http://fask.com.ua/news/kerivnitstvo/nazustrich-20-richchyu-fask-yak-bula-stvorena-go-futbolna-asotsiatsiya-studentiv-m-kiyeva.html

Фото з сайту ФАСК.