Перемоги спортивних команд КПІ

SAM 5329  Шість перемог наших спортсменів

ФУТБОЛ

Ми вже писали, що нещодавно стартували змагання футболістів в Студентської Ліги «ФК «Динамо» Київ» Студентська Ліга «ФК «Динамо» Київ» – це щорічний футбольний турнір серед студентських команд вищих навчальних закладів міста Києва, який проводиться під патронатом президента ФК «Динамо» Київ Ігоря Суркіса.

Метою проведення змагань є пропаганда футболу та здорового способу життя серед молоді, зміцнення партнерських стосунків студентства вищих навчальних закладів м. Києва та футбольного клубу “Динамо” (Київ).

У футбольному турнірі бере участь більш ніж двадцять ВНЗ міста Києва. Ця робота спрямована на популяризацію футболу та здорового способу життя серед молоді.Позаду вже три гри для нашої команди і все з перемогою над суперником. Молода команда політехніків виграла всі три матчі і очолює турнірну таблицю в своїй групі.

Треття гра з командою Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася 27 листопада. Ця третя гра була з відміною   на результат: наші студенти-футболісти перемогли з рахунком 7:1. Вітаємо хлопців та тренера команди Кондратовича А.Р.! Погода буде вирішувати о подовженні турніру в грудні, або подовження вже на весні.

Після того, як команди зіграють між собою у групах на тренувальній базі ФК "Динамо" Київ у Віті-Литовській та на базі ДЮФШ "Динамо", розпочнеться стадія плей-офф – чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце та фінал.
Завершиться чемпіонат Студентської ліги ФК «Динамо» у травні наступного року. Фінальні матчі, як і минулого сезону, планується провести на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.

SAM 5276 ВОЛЕЙБОЛ

Стартували змагання серед студентських команд міста Києва з волейболу сезону 2019/2020н.р. Наш університет представляє цього року команда, яка раніше гра під номером 2. Зараз це основна команда і вона подовжує перемоги останніх років.

SAM 5245

Добре почали наші волейболісти змагання в студентській Спартакіаді Києва. Позаду вже три гри для нашої команди і все з перемогою над суперником. Молода команда політехніків виграла всі три матчі і очолює турнірну таблицю в своїй групі.

SAM 5264

За збірну команду НТУУ КПІ чоловіків цього року грають студенти таких факультетів:

ФБМІ: Степанець Віталій, гр. БС-82, Халанський Павло, БС-73, Хліменко Олексій БС-72;

ФЕА: Яновський Михайло гр.ЕТ-42 і Білоус Ілля гр. УС-91;

ПБФ: Крушинський Кирило, гр..ПМ-61 і Дмитрук Костянтин, гр.ПБ-91;

ТЕФ: Нагорний Єгор, гр.ТМ-72 і Савонік Владислав, гр.ТК-81;

ФПМ: Панков Тимур, гр.КВ-72, Цимбалюк Андрій гр.КВ-72;

ХТФ: Мельник Дмитро, гр. ХН-71 і Коврак Максим, гр. ХА-71;

ФТІ:  Курт Олег ФБ-72 ;

ФММ: Лопатюк Владислав УК-81;

ІТС:   Хмельов Володимир ТІ-82;

ІПСА: Кузнецов Олексій ДА-71;

ІХФ:   Сандалюк Марко ЛУ-91;

ІСЗЗІ: Степанчук Вадим   гр. С-82;

ФІОТ: Рудик Микола гр. ІП-94.

SAM 5272

Крім того, студенти приймають участь і в Чемпіонаті Києва (Столичний), в якому беруть участь більш досвідчені гравці. Перемог поки ще нема, але гра з сильнішим суперником дає більш досвіду і вмінь, тому змагання в студентському Чемпіонаті допомагають показувати кращій результат. Тренер команди Томашевський Дмитро Володимирович. Вітаємо студентів-волейболистів з вдалим стартом в студентської Спартакіаді міста Києва.