Участь футболистcтів КПІ в Студентської Лізі «ФК «Динамо» Київ» 2019/2020

stud liga 1572866665 Студентська ліга "Динамо" 2019/2020

Нещодавно стартували змагання Студентської Ліги «ФК «Динамо» Київ» Студентська Ліга «ФК «Динамо» Київ» – це щорічний футбольний турнір серед студентських команд вищих навчальних закладів міста Києва, який проводиться під патронатом президента ФК «Динамо» Київ Ігоря Суркіса.

Метою проведення змагань є пропаганда футболу та здорового способу життя серед молоді, зміцнення партнерських стосунків студентства вищих навчальних закладів м. Києва та футбольного клубу “Динамо” (Київ).

1 листопада у конференц-залі стадіону "Динамо" відбулася офіційна церемонія жеребкування турніру. У ній узяли участь гравці київського "Динамо" та чемпіони світу U-20 у складі збірної команди України — Денис Попов і Георгій Цитаїшвілі(на фото):

f3edb2838358089e0c26b3558fb3c467 6a4e8bc9995e842302a28204d20bb9de Динамо фут студ Студ лига Журавльов

Директор із комунікацій партнера змагань Favbet Катерина Машевська розповіла, що команда-переможець Студентської ліги отримає стипендію від Favbet — сертифікат номіналом у 100 тисяч гривень.

Нашу команду представляли тренер команди Кондратович А.Б. і Журавльов С.О.(на фото)

Склад груп: в змаганнях цього спортивного року беруть участь 16 команд ЗВО міста Києва, які почали вже змагання в групах. Команда КПІ виступає в групі А і дуже вдало провела перші два матчу з суперниками, заробив 6 очок. В першої грі політехніки забили 13 голів футболістам Європейського університету. Друга гра стала найзапеклішою у протистоянні з командою КНУ ім. Шевченка. Ця гра пройшла на високих швидкостях до останньої хвилини, а перемогу здобула команда НТУУ КПІ "Політехнік" з рахунком 3:2.

Треття гра з командою Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбудеться  27 листопада.Бажаємо успіху!

Після того, як команди зіграють між собою у групах на тренувальній базі ФК "Динамо" Київ у Віті-Литовській та на базі ДЮФШ "Динамо", розпочнеться стадія плей-офф – чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце та фінал.
Завершиться чемпіонат Студентської ліги ФК «Динамо» у травні наступного року. Фінальні матчі, як і минулого сезону, планується провести на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.

Детальну інформацію про турнір ви можете подивитися в офіційній групі «Студентська Ліга ФК «Динамо» Київ» http://vk.com/studligadk

Результати жеребкування:

Група А
1. КНУ (Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка)
2. Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»
3. КПІ (Київський Політехнічний Інститут ім.Ігоря Сікорського)
4. ЄУ (Європейський Університет)

Група В
1. МАУП (Міжрегіональна Академія Управління Персоналом)
2. Команда Фан-клубу «Динамо» Київ
3. НУХТ (Національний Університет Харчових Технологій)
4. КНУКіМ (Київський Національний Університет Культури і Мистецтв)