Новини футзалу і волейболу

футлал з ПУМБ  Перші перемоги футзалістів

ФУТЗАЛ(фото з сайту федерації)

Політехнік - ПУМБ 3:2-це результат другої гри політехніків Чемпіонаті міста Києва, якій проводить Федерація фут залу.
Політехнік розпочав матч дуже в гарному темпі і вже на 2 хвилині Прокопенко Ярослав забив перший гол у ворота суперника. Гра була не дуже швидкою, доволі рівною. Нашим студентам вдалось забити три м’яча, а банкіри відіграли лише два. Як надіємось, команда вже надійшла свій стиль гри і буде боротися за перемоги, чого ми бажаємо гравцям і тренеру Журавльову Сергію Олексійовичу. Вітаємо.

У вівторок, 12 листопада на паркеті спортивного комплексу НТТУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського відбулась гра другого туру в групі Б чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО (ФАСК), в якій місцева команда «Політехнік» зустрічалась з коллективом Київського університету ім. Бориса Грінченко. Команди дуже активно почали і провели першу частину гри і пішли на перерву з рахунком 2:1 на користь «КПІ». Але у другому таймі «Грінченківці» дуже швидко відігрались у другій двадцятихвилинці.   Боротьба була дуже цікавою і рівномірною. Рахунок 4:4 вдалось встановити за пів хвилини до фінального свистка, нападник політехніків Віталій Шаповалов штрафним з центра майданчика зрівнял рахунок. Він дозволив своїй команді отримати перший заліковий бал в сезоні 2019-2020 років.

футзал

фото з сайту ФАСК

ВОЛЕЙБОЛ  У волейболі зміна поколінь.

На жаль, але розпалась перша команда з волейболу, яка виступала в Чемпіонаті міста. Це пов’язано з рядом причин, які оказались сильніше бажання змагатися. Тому ми будемо вболівати за другу команду чоловіків, які починають свій шлях в третьому дивізіоні (група Е) і зіграли вже три гри, які виявилися програшними. Вболіваємо за молодих і бажаємо їм успіхів!