Підсумки першої спортивної неділі листопада

спорт Переможців вітаємо, програвшим співчуваємо

ФУТЗАЛ Відкриття футзального сезону ФАСК почалося з поразкі для збірної команди КПІ. Зустрічалися команди «Політехнік» та «Будівельник». Гра пройшла в залі КПІ 5-го листопада, яку, нажаль, команда програла з рахунком 2:4.

футзал

ФУТБОЛ   Завершальна гра першого кола відбулася 28 жовтня, зустрічалися Політехнік (НТУУ «КПІ») і "Медик" ПВНЗ "Київський медичний університет. Обидві команди мали рівну кількість очок і вийшли на поле боротися за 3 місце в турнірній таблиці. Але цікава гра завершилась нічийним результатом. Команди мали рівну кількість очок і боролися за право займати 3 місце в групі. Команда «Політехнік» відкрила рахунок в матчі, але вже через 6 хвилин суперник зрівняв рахунок 1:1. Таким він і залишився до кінця гри. Тож в боротьба за третє місце сильнішого не виявила, команди набрали по 10 очок. Гра сьомого туру відбулася вже через день, 7 листопада, суперником була команда НПУ ім. Драгоманова, яку перемогли і завершили першу частину змагань на третьому місці.

футбол

Фото з сайту ФАСК

Також почалися змагання сезону 2019/2020 Федерації Футзала м.Києва, команда «Політехнік» першу гру провела з командою SOScredit на доволі високому рівні, досягла перемоги з рахунком 4:1   і війшла в трійку лідерів другой лігі Чемпіонату.

10.09 також на своєму майданчику ФК Политехник НТУУ КПІ приймав команду ПУМБ, яка провела вже дві гри нового сезону, мала перемогу і поразку. Но наші футзалісти не поступилися в грі сильному супернику і заробили ще три переможних очка. Вітаємо!

Нагадаємо, що наша команда сформована була в 2011 році, головний тренер команди Журавльов Сергій Олексійович і залишається на другому місці.

ВОЛЕЙБОЛ

Збірна з волейболу провела вже два матчі в Чемпіонаті міста і має рівну кількість очок ще з трьома командами групи Група А першого Дивізіону з трьома очками(одна перемога та одна поразка). Однак друга команда кпішників Київський політехнік 2, яка грає в 3 Дивізіоні - Група Е, перші дві гри програла, заробила тільки 1 очко і займає 8 місце серед 10 команд. Також дві поразки має жіноча команда [збірна Альфа (Київський політехнік)].

БАСКЕБОЛ  Ліга Монстрів, зіграні вже чотири гри:

04/11/2019 21:00 перемогли

Дарницкие Бизоны

29/10/2019 19:40 програли

Шаманы

23/10/2019 21:00 програли

Бродяги

22/10/2019 19:10 програли

Shtopke Basket

Кращі гравці перших перших ігор сезону:

Владислав Билецкий, Ярослав Кореняк, Олег Станишевский

Крім того, баскетболісти (дві команди) успішно проводять змагання за Кубок профспілки студентів міста Києва, обідві команди мають шанс боротися за вихід в фінальну частину змагань. Бажаємо успіху!