Про спортивні перемоги та поразки спортсменів КПІ

SAM 5185 Таким був цей день 24 жовтня

ФУТБОЛ  24 жовтня відбулася гра команд Будівельник" КНУБА - Політехнік (НТУУ«КПІ»). Як написано було на сайті ФАСК, « Обидві команди зазнали поразки в минулому турі від головних своїх суперників, тому гравці та тренери будуть налаштовані здобути три очки в цьому протистоянні. Фаворитом пари є команда «Політехнік», але не слід зписувати з рахункуів «будівельників»(кінець цітати). Ми чекали перемоги від наших гравців, дуже хотілось, щоб вони закінчували перший круг змагань на третьому місці. За минулі чотири гри забито було14 голів, кращий нападаючий Коба Владислав, який забив 5 голів і займає в групі А четверте місце за забитими м'ячами. На жаль, початок матчу був за якістю гри за суперником, політехнікам довелося в основному захищатися, що нашим захисникам вдалося, перший тайм завершився 0: 0. Ну а в другому таймі політехніки показали своє майстерство, і команда заробила три переможних очки 3: 0. Вітаємо!

SAM 5189 SAM 5188

SAM 5190 SAM 5191 SAM 5193

SAM 5195

SAM 5196

SAM 5197

Завершальна гра першого кола 28 жовтня, зустрічаються Політехнік (НТУУ «КПІ») і "Медик" ПВНЗ "Київський медичний університет. Обидві команди мають рівну кількість очок і мають намір боротися за 3 місце в турнірній таблиці. Так що гра буде дуже цікавою.

БАСКЕБОЛ

Паралельно в залі спортивного центру КПІ проходили змагання з баскетболу, які щорічно організовує профспілка студентів м.Києва. Команда КПІ-2 вже заробила перемогу в матчі з командою університету ім. Тараса Шевченка з рахунком 70:22. А 24 жовтня дві баскетбольні команди КПІ ім. Ігоря Сікорського приймали суперників. Першими на гру вийшли гравці другої команди, у яких суперниками були студенти другої команди (НАУ-2). Це була дуже напружена гра. У першому періоді наші студенти поступилися супернику, переважно через неточності влучень 12:16. У другому періоді вдалося наздогнати суперника і навіть вийти вперед на два очки 30:28 і утримати цю невелику перевагу в третьому. Але четверта десятихвилинка була переможною для суперника, наші явно поступалися по грі і допускали прикрі помилки. У підсумку програли з рахунком 57:50.

SAM 5198SAM 5201SAM 5202

SAM 5203 SAM 5206
Команда КПІ-1 грала з першою командою Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ-1). Це була перша гра офіційних змагань нашої команди в цьому сезоні. І команда не підвіла: рахунок гри 60:45 на користь політехніків. Вітаємо!

Тренери команд -  Устименко Григорій Олександрович , Кузенков Олег Вікторович.