Новини футболу за 16 жовтня

SAM 5172 Гра збірних команд «Політехнік (НТУУ «КПІ»)» і «Університет ім. Б. Грінченка»

вважалася центральним матчем ігрового тижня. Вона відбулася на стадіоні КПІ ім. І. Сікорського, де наша команда приймала збірну КУБГ.

SAM 5173 SAM 5174

SAM 5170 SAM 5178

Так вийшло, що початок сезону видався дуже напруженим для нашої команди, тому що суперниками були найсильніші команди групи. Ось і в цій грі зустрічалися з командою, яка за чотири гри до цього програла тільки один раз і мала 9 очок.

SAM 5176 SAM 5177
     У першому таймі (до 40-ої хвилини) команда політехніків мала ігрову перевагу, яку, на жаль, не вдалося завершити голами. Спочатку гра проходила частіше на поле суперника, але ударів по воротам не виходило, захисники КУБГ, більш високі, ніж нападники, не давали можливості нашим нападаючим результативно бити по воротах. У самому кінці першого тайму майстерність показали нападники НУБГ, провівши дві небезпечні контратаки, але з ударами повз ворота. Перший тайм по результату був «нічийним» з деякою перевагою політехніків. У другому таймі ініціатива більше була на боці гостей, що і принесло їм перемогу в матчі з рахунком 2 : 0.
    Попереду ще два тури першого етапу Чемпіонату ФАСК з командами Будівельник "КНУБА (22 жовтня) " і Медик "ПВНЗ" Київський медичний університет (28 жовтня). Бажаємо перемогти суперників на футбольному полі!