Вітаємо Муравського Л.В. з медаллю Кубка Європи з триатлону!

триатлон ємб2 8 червня в Дніпрі відкрилося одне з наймасштабніших спортивних заходів

- етап Кубка Європи з триатлону. Стартове містечко розташувалося на Фестивальному причалі.  Спортсмени долали 3 етапи: плавання (750 м), велогонка (20 км) і біг (5 км).Уже втретє проходить цей Кубок: в цьому році 25 країн відправили сюди своїх спортсменів: люди їхали півсвіту для того, щоб тут позмагатися, тому, природно, враження про місто на Дніпрі, де люблять спорт, рознесуть по всьому світу. За перше місце в цьому році боролися понад 600 спортсменів з 25 країн світу. Серед них 160 професіоналів, близько 100 учасників дитячої ліги і 330 любителів.

Triatlon 8 iyunya 1papka 180

Triatlon 8 iyunya 2papka 63

Triatlon 8 iyunya 2papka 40

9 червня, у неділю за першість боролися аматори, параатлети і діти, в тому числі два учасника від  нашого університету: тренер-викладач з триатлону Муравський Леонід Володимирович (вікова категорія 50-59 років), його учениця, випускніца нашого факультету (ФБМІ) Марьянкова Анна Артурівна (вікова категорія 30-39 років).

Нагадаємо, що в тріатлоні атлетам потрібно пройти три етапи: плавання, велогонку і біг. Локацію вибрали невипадково - майданчик на Фестивальному причалі дозволяє організувати захід так, щоб початок і фініш всіх етапів проходили в одному місці. Протягом цілого дня на набережній кипіла спортивне життя. О 12:00 почалися жіночі юніорські змагання, а о 13:30 на свій старт вийшли вже хлопці. О 16:30 стартували на дистанції для жіночої професійної категорії, а о 18:00 - для чоловічої. До речі чоловіки становлять більшу частину учасників - так, на основне змагання зареєструвалися 63 атлета з максимально дозволених 65.
                                           Медаль Муравского

Ми вітаємо наших тріатлоністів з чудовим виступом:

Муравській Л.В. з техсот учасників (загальний забіг) показав 160-й результат, а в своїй віковій групі

став срібним призером і отримав срібну медаль.

Високий рівень організації та проведення Кубка Європи з триатлону в Дніпрі був відзначений нагородою Європейського триатлону союзу. Це вже друга медаль в скарбничці організаторів заходу.   Відзначимо, що на змаганнях етапу Кубка Європи тріатлет, крім призів, боролися також за очки європейського і світового рейтингу, за якими спортсмени відбираються на чемпіонати світу та Олімпійські ігри.У найближчі вихідні на Київському морі відбудеться Чемпіонат України з триатлону. Нашими представниками на цих змаганнях будуть Муравський Леонід Володимирович (стартує о 15-00 в суботу), випукніца нашого факультету Марьянкова Анна і студенти ФБМІ Лісова Оксана, Шарган Павло і Кузнецов Михайло (юніори). Бажаємо нових спортивних досягнень і особистих рекордів!

У найближчі вихідні на Київському морі відбудеться Чемпіонат України з триатлону. Нашими представниками на цих змаганнях будуть Муравський Леонід Володимирович (стартує о 15-00 в суботу), випукніца нашого факультету Марьянкова Анна і студенти Шарган Павло  і Кузнецов Михайло (юніори).

Бажаємо нових спортивних досягнень і особистих рекордів!

(Матеріали надав Муравський Л.Д. та взяти у відкритому доступі інтернету)