Виставка «КПІ.Футбол. Лобановський»

Лобановский музей КПИ 00318 травня 2019 року Державний політехнічний музей при КПІ ім.Ігоря Сікорського організував виставку «КПІ.Футбол. Лобановський»

Кафедра спортивного вдосконалення нещодавно передала в музей НТУУ КПІ матеріали, документи і фотографії,  про розвиток футболу в університеті, які  і були представлені на виствці, нагадали про розвиток футболу в університеті. Головним, звичайно ж, футболістом був і залишається Лобановський Валерій, в минулому студент нашого університету. Всі, хто побував на виставці в музеї в минулу суботу, дізналися про забутих або невідомих сторінках футболу в КПІ.

Лобановский музей КПИ 001Книга архив 003Книга архив 010

Книга архив 006Книга архив 019Книга архив 018

Книга архив 020 Книга архив 024Книга архив 025

Державний політехнічний музей — технічний музей при НТУУ КПІ, що з'явився в Києві в 1998 році. Музей був створений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про створення в місті Києві Державного політехнічного музею». Відкриття Політехнічного музею було приурочене до святкувань 100-річчя КПІ. Музей розташований в шостому корпусі КПІ і є його структурним підрозділом.

Чи знаєте ви, що на території одного з найбільш відомих університетів України - КПІ ім. Сікорського - успішно працює захоплюючий музей? Його виставки присвячені досягненням науки в нашій країні і в усьому світі. Музей КПІ в Києві почав роботу в 1998 році. Відкриття було приурочено до 100-річчя університету. Політехнічний музей розташувався на території Київського політехнічного інституту, в колишніх приміщеннях майстерень. У колекції музею представлені експонати з різних галузей науки: електроніки, комп'ютерних технологій, машинобудування, космонавтики та авіації. Окрема виставка присвячена розвитку Політехнічного університету. Що подивитися Виставка музею - справжній рай для любителів науки і техніки. В експозиції зібрані моделі різних видів транспорту, справжні предмети, пов'язані з космонавтикою, всі види комп'ютерів: від перших "коробок" до сучасних швидкісних машин, раритетні телефони, телевізори і радіоприймачі і багато іншого. На вулиці виставлено справжній паровоз. Спеціальна виставка присвячена вченому Сікорському, в честь якого названий університет. У виставці про історію КПІ зібрані архівні документи, фотографії і багато іншого, що відсилає відвідувачів до становлення вузу. Адреса Державний політехнічний музей знаходиться на території КПІ, за адресою проспект Перемоги 37/6. Вхід безкоштовний. Підсумок Відвідайте головний технічний музей при університеті КПІ в Києві і дізнайтеся більше про науку в усьому світі!
джерело (Источник - https://funtime.kiev.ua/pogulyat-v-gorode/muzey-kpi)