Підсумок виступів важкоатлетів 2018/2019 н.р

ИвахненкоЩе в лютому 2019 року відмінний результат і приклад для юніорів

показав наш досвідчений студент-аспірант ФБМІ, призер і переможець багатьох змагань з гирьового спорту (як українських, так і міжнародних) ІВАХНЕНКО Віктор. Він став чемпіоном України серед дорослих! Нагадаємо, що студент КПІ  Віктор Івахненко- чотириразовий чемпіон світу 2018 року, він так вдало виступів на відкритому Чемпіонаті Світу з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів!

Відмінно виступив 13-14 квітня 2019 року на Чемпіонаті України по пауер - ліфтингу студент ТЕФ КУЦЮРА Анатолій, він став чемпіоном України у своїй ваговий категорії. Вітаємо наших студентів з перемогами і бажаємо подальших успіхів!

ЧОРНИЙ Андрій (ІЕЕ ОН-72) в прошлому році на Першості м. Києва серед молоді з важкої атлетиці (штанга) був другим. Цього року, 16 березня, на чергової Першості Києва (змагалися спортсмени до 20-ти років) він зайняв вже перше місце!

Першим на цих змагання був і студент ММІ ТУРІЙ Владислав. А студент ФПМ БОЙКО Владислав піднявся на третю сходинку п’єдесталу і отримав «бронзову» медаль.

Став другим студент ТЕФ ВОЙТОВИЧ Андрій

Не відстала від хлопців і важкоатлетка ШЕВЧЕНКО Дарина (ФБТ БТ-67) - вона стала другою серед дівчат в своїй ваговій категорії . Всього серед учасників змагань було вісім студентів з КПІ, вихованці тренера-викладача Крилова Анатолія Геннадійовича.

ЗБІРНА КОМАНДА 2019 РОКУ

ВОЙТОВИЧ ВАЖ АТЛ АЛИНА ВАЖ АТЛ IMG 1468 ро 1

840513D9 CF0D 4577 A0AF 281BC7B8A5B3 в атл Влад Бойко в атл

Також нагадаємо про перемогу тепер вже второкурсника Бирка Дмитра:

в атл БиркаДмитро19 по 22 квітня 2018 року у Житомирі, у спортивному комплексі «Динамо», відбувся Кубок України серед дорослих та Чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників із 22 областей України та міста Києва. У складі команди Києва був і першокурсник ХТФ КПІ ім.Ігоря Сікорського Бирка Дмитро.Серед учасників змагань було - 3 заслужені майстри спорту України, 12 майстрів спорту міжнародного класу та понад 70 майстрів спорту України.У Чемпіонаті України серед юніорів наш студент Дмитро Бирка став другим в двох видах гирьового спорту: у двоборстві у в. к. до 68 кг та командної першості з естафети. Крім того він вперше виконав норматив майстра спорту України!