Вітаємо студентів КПІ - чемпіонів України з тріатлону

триатлон э  Нещодавно в квітні 2019 року в місті Житомір пройшов Чемпіонат України з тріатлону

в эстафетах (командні змагання). У складі збірної команди  юніорів міста Києва   були і студенти КПІ ім.Ігоря Сікорського, випускники спортивних шкіл: кандидати в майстри спорту Ванжура Анна (ПБФ) і Коваленко Марія (ІПСА), а також два хлопця-першорозрядника Шаран Павло (ФБМІ) і Кузнецов Михайло (студент ФЕА). За результатами командної боротьби команда Києва виборола перше місце. Одразу чотири студента КПІ стали чемпіонами України.

Тренер-викладач зі спортивного орієнтування кафедри спортивного вдосконалення КПІ ім. Ігоря Сікорського Муравський Леонід Володимирович задоволений успіхом студентів-тріатлоністів. Вітаємо переможців змагань та бажаемо  подальших успіхів юним спортсменам!

триатлон май    мур май

Тріатлон - вид спорту, який представляє собою мультиспортивну гонку, що складається з безперервного послідовного проходження її учасниками трьох етапів: плавання, велогонки та бігу, кожен з яких відбувається з самостійного циклічного виду спорту. Існують різні модифікації тріатлону, що розрізняються по утворюючим його видів спорту та їх послідовності, проте в даний час найбільш популярною і єдиною, яка входить в олімпійську програму є та, яка включає в себе плавальний етап, велогоночний етап і біговій етап. Змагання проходять на кількох стандартних і безлічі нестандартних дистанцій.

Коріння тріатлону базуються на гонках, що проводяться у Франції протягом 1920-1930-х років, які називалися «La Course des Debrouillards» (дослівно - «Гонка кмітливих»). У наші дні ця гонка проводиться щороку у Франції близько Жуенвіль-ле-Пон, недалеко від Мелан-ан-Івлін і Пуассі. Вперше про змагання на зразок сучасного тріатлону можна було дізнатися в 1920 році з французької газети «L'Auto», де повідомлялися про змагання, названому «Les Trois Sports», такі дані: 3 км - бігова дистанція, 12 км - велосипедна дистанція і перетин уплав каналу Марна . Ці три частини долалися без усякої перерви. Більш докладнішу інформацію про цій вид спорту отримайте на сайті wikipedia