Волейболісти КПІ ім. Сікорського серед кращих

волейбол мяч       Закінчуються волейбольні баталії сезону 2018/2019

навчального року. Наші три команди (дві чоловічі і одна жіноча) виступали в Чемпіонат Столичної Ліги з класичного волейболу серед чоловічих і жіночих команд, а також чоловічі команди взяли участь і в змаганнях з волейболу серед збірних студентських команд ЗВО(типу університет, академія, інститут)в програмі Спартакіади серед студентів ВНЗ м. Києва 2018/2019 . Молода жіноча команда, набрана тільки в цьому році, має намір вже наступного року також взяти участь в змаганнях серед студентських команд ЗВО.

волейбол сб     Волей сб муж

команди-чемпіони минулого року

Вітаємо старшу команду дівчат, які виступали в Чемпіонати Столічної Ліги з класичного волейболу, які перемогли всіх своих суперниць на протязі всього сезону. Остання гра цього сезону в другій лізі відбулась 21 квітня. Суперницям, команді АзАрт, вдалося тільки в одному таймі переграти наших спортсменок. Гра закінчилася з рахунком 3: 1, і наші дівчата в наступному році переходять до першої ліги. Вітаємо!

У чоловіків в Чемпіонаті Московської ліги результат слабший, кожна з команд не змогла вибитися в групу лідерів і підвищити свій спортивний статус для виступу в наступному році. Але це серед найсильніших команд Києва. У студентських змаганнях результати набагато краще. Перша команда в середу, 14 , побореться за третє місце з командою НУБіП. Півфінальна гра з командою НУФВСУ була проведена в дуже незручний час, політехнікам довелося добиратися своїм ходом, що ускладнило підготовку до гри і в підсумку програти. Помилки будуть враховані, як сказав тренер команди Томашевський Д. В., і команда побореться за бронзові медалі. Гра відбудеться в среду в залі суперника в 19 годин.

Вболіваємо за наших!

Друга команда завершила свої виступи, по підсумку сезону вона буде на 5 або 6 місці.