Спортивна боротьба другого семестру почалася

эмблема каф2Перший місяць другого семестру активне спортивне життя вели збірні команди КПІ з ігрових видів спорту: волейболісти, баскетболісти, футзалісти. Крім Чемпіонатів Києва прийшов час брати участь і в ХІV літній Універсіаді Києва 2019 року, вступивши в боротьбу за перемоги серед студентських команд.

Наші волейболісти, чоловічі команди №1 і №2, почали з переможних ігор. Команда НТУУ КПІ, провівши чотири гри, не віддала суперникам жодного очка. Переможені команди ВІТІ, НАУ, КУБГ, КНУБА (група А).Гравці другої збірної провели п'ять ігор зі своими суперниками і здобули три перемоги над командами НУХТ, КНУ, ТНУ (група Б). Дві гри наші студенти поступилися суперникам - збірним командам КНТЕУ і НУФВС. Крім того 10 березня відбулася друга гра збірної КПІ в Чемпіонаті міста (гра на вибування). Першу гру команді «Метеор» наші волейболісти програли. Результату сьогоднішньої гри ми поки не знаємо.

Футзалісти-КПІшникі також продовжують другий етап змагань серед студентських збірних. Позаду вже декілька турів Першості Києва серед студентських команд. Остання гра у стінах Спорткомплексу НТУУ «КПІ» відбулася 5 березня. «Політехнік» приймав сусіда по турнірній таблиці КУ імені Бориса Грінченка (КУБГ).

Перший тайм політехнікі завершили з рахунком 2:1. У другому таймі вдалося забити ще голи супернику і добитися перемоги у такому важливому поєдинку з рахунком 4:2. У непростому протистоянні Політехнік переграв університет Грінченка. Після 10 зіграних турів команда залишається на 4 сходинці турнірної таблиці і має шанс здобути можливість увійти у трійку лідерів.

Готується до весняних стартів і збірна команда з футболу. Весняни ігри команда почне з третього місця турнірної таблиці.

10 березня ввечері відповідальна гра у баскетболістів: участь у зональних змаганнях Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк (група Центр).

На фото- збірна команда з баскетболу, срібний призер Київського етапу. Тренер Устименко Г.О.

СБЛУ 2019 2

Бажаємо перемог!