Новини початку 2019 спортивного року

ЛобановскийФУТБОЛ 6 січня виповнилося 80 років з дня народження видатного тренера України Валерія Лобановського.

Він народився 6 січня 1939 року в Києві. В школі був одним із найкращих учнів і закінчив школу зі срібною медаллю. Вже тоді футбол у житті Валерія став на одному рівні з навчанням. Вступ до Київського політехнічного інституту (теплотехнічний факультет) не стримувал його бажання займатися футболом. Вже в 19 років він грав за збірну команду київського "Динамо". Цітата зі статті газети КПІ "За радянського інженера"  №41–42 від 06.11.1961, присвяченої В. Лобановському: «По всій країні відомий студент ІІІ курсу теплотехнічного факультету нашого інституту Валерій Лобановський – один з кращих гравців київської футбольної команди "Динамо" класу "А", яка здобула недавно почесне звання чемпіона Радянського Союзу»(кінець цітати).

Нещадавно викладач кафедри СВ Кондратович А.Б. передав в архів бібліотеки КПІ альбом, присвячений історії футболу в КПІ з 1947 по 1987 роки (публікуємо фото з цього альбому).

   Книга архив 001  Книга архив 012

            Книга архив 019     

                                         Книга архив 015        

ФУТЗАЛ

       В столиці України щороку, третього січня, футзальний сезон Києва відкривається Різдвяним кубком на призи профкому КПІ ім.Ігоря Сікорського. Турнір проводиться вже більше десяти років, але склад учасників залишається практично незмінним, в чому головна особливість турніру. Цього року традиційно грають 6 команд. З них дві команди- це Арбітри ФФзК (багаторазові переможці) і молода амбіціозния команда Адміністрація ФФзК (SELECT). Від КПІ було також дві команди: збірна студентського профкому та збірна ветеранів. Обідві наші команди стали призерами турниру.
Перше місце зайняла команда Федерації футзалу "Арбітри", на другому місці-профком КПІ і третє місце дісталося ветеранам КПІ.

    4 січня в ЦФВС проведена і першість серед дитячих команд і командою їх батьків. Перемогла дитяча команда клубу "Політехнік" під керівництвом тренерів Кондратовича Андрія Борисовича та Мюнтікова Ігоря Олександровича.

ВОЛЕЙБОЛ

Незабаром початок 10 туру Чемпіоната м.Києва з волейболу. Вже 12 та 13 січня дві збірні кпішників (чоловіча та жіноча) вступають в боротьбу.

За підсумками попереднього етапу серед кращих спортсменок міста дві спортсменки команди "Київський політехнік": Світлана Шванська і Ірина Герасімова (2 і 3 місця). Збірна жіноча команда також очолює турнірну таблицю (2 Дивізіон - Група В) - 8 переможніх матчів (24:0)!

             Бажаємо збірним командам та студентам - спортсменам перемог в новому році!