Перші спортивні підсумки 2018/2019 н.р.

медали  ПОЧАТОК БОРОТЬБИ ЗА МЕДАЛІ.
ВОЛЕЙБОЛ, підсумки початку сезону 2018/2019, попередній етап

01 жовтня стартував чемпіонат Києва "Столична Ліга" сезону 2018-2019 року среди чоловічіх та жіночих команд. У змаганнях беруть участь три команди  від КПІ ім.Ігоря Сікорського, дві чоловічі, які грають в Першої, група Б (Київський політехнік) и Другої, група В (Київський ПОЛІТЕХ-2) лігах, та жіноча "Київський політехнік" (друга ліга, група В) .

Виступаючі в другій лізі дівчата-волейболістки впевнено почали сезон: вони провели вже три гри і у всіх здобули впевнену перемогу з рахунком 3-0, очоливши турнірну таблицю групи В другого Дівізіона. Команда в основному складається з новачків, але посилена трьома дівчатами попереднього складу.

Друга чоловіча команда на початковому етапі Чемпіона Столичної ліги «Політехнік-2», яка за підсумками минулого сезону піднялася до другої ліги, поки провела 2 гри. Одна перемога і одна поразка на старті сезону.
Команді «Політехнік-1» в першій грі сезону довелося зустрітися з прішлогоднім чемпіоном Києва, командою з Броварів, можна сказати, з професіоналами, на відміну від нашої аматорської командіровку. Боротьба була дуже напруженою, наші студенти змогли показати гідну гру з сильнимсуперником. І хоча програли, але змусили чемпіонів зіграти п'ять періодів. Підсумок гри 2-3 на користь суперника.

28 жовтня перемога збірної з волейболу над командою «Сахалін»: результат гри «Політехник-1»-«Сахалін» 3-0. Вітаємо!

волейбол мяч  баск лого лига монстро  баск мяч вброшен

БАСКЕТБОЛ
Баскетболісти провели вже п'ять ігор в Турнірі  Ліги Монстрів, яка стартувала 24 вересня , дві з них переможні. При цьому було забито 374 очка і пропущено 416.
Турнір Ліги Монстрів проводиться вже 8 років, змагання проводяться на баскетбольних майданчиках команд-учасниць, жовтень 2018 - травень 2019 р.
Основні цілі і завдання:
- розвиток, популяризація баскетболу в м.Києві;
- підвищення спортивної майстерності учасників;
- пропаганда здорового способу життя.

Система проведення змагань ліги:
- змагання проводяться в 2 етапи: попередній і плей-офф. На попередньому етапі команди, допущені оргкомітетом, грають в 2 кола (на своєму і чужому полі). Команда, що стоїть в календарі першої, є господарем поля;
- команда господарів зобов'язана забезпечити лікарський контроль і надати команді суперників умови для проведення гри на виїзді (роздягальня, ігрові м'ячі на розминку);
- в плей-офф виходять 8 кращих команд за підсумками попереднього етапу;
- перед початком плей-офф оргкомітет за погодженням з представниками команд визначає систему, місце проведення та терміни проведення фінальних ігор.

У сезоні 2018/2019 років на старт виходять 11 команд, які на першому етапі в іграх за коловою системою в 2 кола, визначать 8 кращих команд - учасників плей-офф.  Ігри плей-офф пройдуть до двох перемог.

Найцікавіша гра відбулася 23 жовтня, політехніам вдалося здолати рівну  команду «Скорпіони» з рахунком 122-119. Треба було бачити цю напружену гру! Закликаємо уболівальників активніше підтримувати наших студентів-спортсменів.
У команди «Політехнік» після перших ігор сезону сьоме місце.

футбол 2018  регби мяч  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу самбо борьба

ФУТБОЛ
Добре почали сезон і наші футболісти. Переконлива перемога в першій грі з рахунком 6: 1 над командою «Економіст» налаштувала спортсменів на подальші перемоги, не дивлячись на програш у другій грі сезону. Зараз команда в трійці лідерів, зігравши лише чотири матчі. Дві гри мають бути вже в листопаді, 2-го числа з НАВС (лідер групи А), а 7 листопада з командою СК КНТЕУ «Меркурій-2», у якій поки теж зіграні 4 гри.
Серед десятки кращих бомбардирів студенти КПІ Бондар Олександр 3 голи (3-й) і Сергіенко Сергій 2 голи (10-й).

РЕГБІ
Якщо всі  ігровики почали сезон  вже 2018/2019 н.р., то у регбістів закінчується сезон 2018 р.
Команда «Політехнік» виступає в Чемпіонаті України (вища ліга):

Квітень    сб. 21   Тех-А-С 0 : 31 Днепр Ребелс 19 : 40 Росомахи-Политехник

Травень   ср. 9 Росомахи-Политехник 26 : 20 Ребелс

Червень   сб. 9   Росомахи-Политехник 51 : 10 Ребелс

сб. 22 Днепр 24 : 31 Росомахи-Политехник

сб. 15 Росомахи-Политехник 10 : 38 КРЕДО-1963

сб. 20       Росомахи-Политехник 19 : 24    Днепр

сб. 27.10   КРЕДО-1963                32 : 5      Росомахи-Политехник

Підсумок на кінець сезону 2018 року:

1. КРЕДО-1963                                 33--169-30 (+139)3-                   15

2. Росомахи-Политехник                 21-141-62 (-21)1-                         5

3. Днепр                                             3--344-162 (-118)-1                     1

Вітаємо регбістів з другим місцем в Чемпіонаті України (вища ліга)!

БОРОТЬБА    Шкода, але наші самбісти не змогли поїхати на Чемпіонат України серед студентів, запланований на 19 жовтня. Вони готові були навіть поїхати за свій рахунок, але змагання були скасовані через відсутність фінансування.