Вересневі старти студентів - орієнтувальників НТУУ КПІ

maps Вітаємо переможців!

Осінній сезон у світі українського та київського орієнтування насичен багатьма різноманітними змаганнями. У Києві пройшов чемпіонат міста серед учнівської молоді. Змагання були спринтерські з загального старту. Олександр Кочін ( ФТІ) показав дуже хороший результат у відкритому класі серед чоловіків і був четвертим. Таран Вікторія (ФТІ) посіла ІІ місце і Дрозд Валентина (ХТФ) ІІІ місце серед дівчат.

ориен2 1  ориен2 3

Першокурсник Колесник Вадим (ІПСА) брав участь у змаганнях в місті Винниця. У місті Одеса проходив Чемпіонат України з трейл орієнтування. На короткій дистанції серед юніорів Вадим показав найкращий результат.

ориен6   ориен2 2

Влітку цього року у складі національної команди України Звягін Микита приймав участь в Чемпіонаті Європи серед юнаків (Болгарія) та Чемпіонаті Світу серед юніорів (Угорщина). У вересні в місті Луцьк проходив Чемпіонат України на спринтерських дистанціях. Студент ФПМ Звягін Микита здобув три нагороди серед юніорів – два золота та срібло.

ориен5

Студент ФПМ Звягін Микита