Збірні КПІ майже всі почали змагатися

1  Боротьба дзюдо: Добровольський Михайло

(ФЕЛ гр.ДЕ-71, 2 курс), кмс, 10-12 липня взяв участь в Кубку України з боротьби дзюдо серед дорослих (чоловіки, вагова категорія 81кг)! Крім того, в складі команди міста Києва він посів третє місце в командному Чемпіонаті, котрий також проходив в м.Суми 12 липня 2018 р.

баскет корзина с мячУ понеділок 24 вересня матчем Удави - Авангард стартував новий сезон однієї з найсильніших аматорських Ліг країни - Ліги Монстрів.
На старт у цьому сезоні вийшли 11 команд, які на першому етапі в іграх за коловою системою в 2 кола, визначать 8 кращих команд - учасників плей-офф.
Ігри плей-офф пройдуть до двох перемог.
За нагороди ЛМ 2018-19 поборються наступні команди –

Бродяги
UDавы
Скорпионы
Шаманы
Fishcanfly
Фантомы
Бульдоги
Политехник
Штопке
Torsus (Пульсар)
Авангард
    У першій грі сезону команда політехніків виглядала не зовсім підготовленою до гри, що можна пояснити не тільки початком сезону, новим складом, але і тієї невизначеністю, що була на початку навчального року з організацією роботи викладачів зі збірними командами КПІ. Крім того, в команді багато новачків, зіграність ще не достатня. До речі, команду фантомів посилили колишніми гравцями Політехніка - Артем Лутака і Іван Полежаєв в недалекому минулому вигравали ЛМ в складі студентської команди.
Це, безсумнівно, досить значиме посилення складу фантомів.

Перший тайм першої гри сезону вийшов у політехніків вкрай невдалим, суперник зумів вже на перших п'яти хвилинах матчу заробити 21 очко. При цьому у відповідь було лише одне (!) очко від політехніків. Але добре, і за це можна похвалити команду, що політехніки проявили характер, зуміли вирівняти гру, їм вдалося налагодити командні взаємодії і більш результативно завершувати свої кидки, але, на жаль, відіграти втрачені в першому періоді очки не вдалося. Підсумок зустрічі 90-65 на користь суперника (31: 10,17: 17,23: 23,19: 15).Найрезультативніші гравці «Політехніка» - Роман Бондарук (13 очок + 6 підбирань) і Олег Станішевський (12 + 9).

10 жовтня стартує і Першість СПА (студентська Профсоюзна Асоціація) з баскетболу. Цього року значно зменшилась кількість команд, які беруть участь в ціх доволі популярних змаганнях. 10 команд розділені на 2 групи: в групі А грають дві команди КПІ(перша та друга), НАУ, КНЕУ та КНУ ім.Шевченка. Нагадаємо, що збірна команда КПІ ім.Ігоря Сікорського неодноразовий переможець цих змагань. Бажаемо успіху команді в цьому році!

64 Невдало відбулася 27 вересня друга гра наших футболістів в Першості ФАСК. Нагадаємо, що першу гру наші футболісти зіграли  відмінно, перегравші суперника з рахунком 6:1. Але 27.09.18 не допомогло і рідне поле. Суперником була команда Київського університету ім. Бориса Грінченка, чемпіон  ФАСК сезону 2017/2018 р., яка першу гру сезону програла. Тому гравці були налаштовані дуже серйозно. Можна відзначити гру нападників «Політехніка», що діяли на контратаках і першими в матчі відкрили рахунок. На жаль, гравці в обороні були невпевненими, що і допомогло гостям вийти вперед. У другому таймі гра стала більш швидкісний з обох сторін, але впевнена гра економістів забезпечила їм перемогу з рахунком 4: 1.

(фото з сайту ФАСК)

волейбол мяч1 жовтня стартував Чемпіонат Столичної Ліги з волейболу сезону 2018/2019 р, в якому знову візьмуть участь всі три команди Київського політехніка: дві чоловічих (перша і друга ліга) і жіноча (друга ліга). Нагадаємо, що другий чоловічій команді вдалося за результатами минулого сезону «піднятися» з третьої ліги в другу, а дівчата, навпаки, покинули першу лігу, і нова молода команда почне свій спортивний шлях  в другій лізі.
    Хочеться відзначити, що Федосєєв Данил (студент ІЕЕ) прийнят до складу команди «Фаворит», яка виступає в волейбольної Супер Лізі. Побажаємо нашому студенту і командам сезону 2018/2019 років  вдалого сезону!