Федір Карпович, ІПСА (Ка-77)-срібний призер Чемпіонату Світу

KARPOVICH-FEDIR_UKRAINE-_-M19-1024x1024.jpg19-ий Чемпіонат Світу із радіопеленгації в Sokcho (Південна Корея)

З 2 по 8 вересня в місті Сокчо (Південна Корея) відбувся XIX Чемпіонат світу зі спортивної

радіопеленгації, в   якому взяли участь понад 500 спортсменів з 40 країн світу.

Ориент 4

Збірна України на Чемпіонаті Світу в Південній Кореї з радіоспорту 2018 рік

Студент другого курсу НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»  майстер спорту України Федір Карпович, ІПСА (Ка-77), виступав у складі національної юнацької збірної України. У особистому заліку на дистанції з радіопеленгації Федір Карпович виборов ІІ місце. У командному заліку юніорська команда України здобула ІІ місце.

ориент3  ориент2

ориен1

Вітаємо студента нашого Уніврсітету з чудовим досягненням, та бажаємо подальших успіхів на змаганнях.

Інформацію надала Ускова С.М.