Ігри 10 березня

10 березня на спортивні майданчики вийшли одразу чотири збірні команди нашого університету.

футзал жіноча збірна

футзал 28.02 2

баскет медведи

волейбол мяч

 

 

 

 

ФУТЗАЛ,

В цей день дві збірні команди футзалістів війшли на спортивний майданчик. Обидва матчі почалися майже одночасно, в 15-30 та 15-45.

Один з аутсайдерів жіночої першості НУБІП приймав сьогодні команду НТУУ«КПІ» (жінки, вища ліга). Чи зможуть господарі нарешті здобути омріяну «вікторію»? Наша команда не дала шансів супернику здобути не тільки перемогу, навіть забити голу. 4 : 0. Вітаємо збірну НТУУ "КПІ"!

Команда чоловіків «Політехнік»(НТУУ «КПІ») продовжувала серію «важких» матчів. На сей раз суперником «червоних» була міцна команда футзалістів НУБІП.

Гра справді була важкою, всього два забитих голи. На жаль, в ворота нашої команди.

БАСКЕТБОЛ.

За футзалистами стартували збірні команди баскетболістів: почали гру о 17-30 гравці «Політехніка», суперником яких була команда «Ведмеди».

«Ведмеди» займають 8 позицію проти 4 у нашої команди, але почали вони дуже напологливо і повели у рахунку. І тільки при рахунку 46-48 наші хлопці змогли перевести гру на свою користь. І хоча розрив був тільки 2 очка, його вдалося зберегти до кінця зустрічі.

Тож вітаємо хлопців з перемогою!

Пізніше, о 20-30, друга команда баскетболістів «Титан-КПІ» зустрилася з МАУП. На подив стійко протистояли наші баскетболісти(передостаннє місце в турнірній таблиці) команді, яка посідає четверту сходинку турнірної таблиці. І хоч вони й програли, але показали непогану гру. Рахунок гри 56:66 (10 – 13 4 – 15 19 – 18 23 – 20).

ВОЛЕЙБОЛ

Жіноча збірна з волейболу «КПІ» провела чергову зустріч з суперницями по плей-оффу (друга частина плейофф-перша гра за вихід у півфінал) з командою «Драйв». Матч закінчився піздно, команди зіграли 4 парії, перемогли суперниці 3 : 1. Попереду ще  ігри. Бажаємо, щоб їх було дві і обідві переможні.