Очікувана перемога КПІ

9 березня, футзал

футзал лого в ФАСК У матчі між КНУБіА та Політехніком безапеляційним фаворитом вважався останній. І це цілком зрозуміло: КПІ з НУХТом ведуть запеклу боротьбу за лідерство в турнірній таблиці, у той час, як “будівельники”, не здобувши жодної перемоги, окупували останню позицію у списку.

Попри очікування, гра видалась досить рівною, більше того, на початку зустрічі саме господарі (КНУБіА) виглядали загрозливіше. Доказом чого стали перші м'ячі, які полетіли у напрямку воріт гостей вже на стартових хвилинах.

футзал 9.03Але жоден з них не потрапив у ціль. Такий стан речей змусив КПІ швидко прокинутись та дати бій “будівельникам”. На перерву колективи пішли з рахунком 1:3.

В другому таймі "Політехнік" продовжив “знищувати” КНУБіА: з початку Ігор Салтанов результативно пробив. А невдовзі, після точної передачі Дмитра Клунька дублем відзначився Дмитро Салтанов. Намагання КНУБіА зупинити "Політехнік" призвели лише до перебору фолів на останніх хвилинах. Десятиметровий бездоганно виконав Дмитро Клунько.

Підсумок гри 5 : 1. З перемогою!