Футзал, "Політехнік" виграв! 5:1

person11 thumb 5b2e20d7d579b4cbad808cdfc6913a5fСпорт займає не останнє місце серед захоплень молоді.

Крім того ми не втомлюємося повторювати, що спорт - це життєво необхідне заняття для будь-якої людини в будь-якому віці. Спорт-це відпочинок від роботи і навчання, це цікаве проведення часу, це нові друзі. Спорт-це здоровий спосіб життя. І спорт-це перемоги над собою, тому вважаємо його важливою навчальною дисципліною для студентів, вважаємо за необхідне збереження фізичного виховання в навчальній програмі студентів технічного ЗВО.

І ми раді, що навіть в такий складний час наші спортсмени збірних команд продовжують спортивне життя і домагаються успіхів. Ось такі у нас і футзалісти. П'ята гра сезону і чергова (третя) перемога в матчі з командою «РМ UA» в Чемпіонаті міста Києва. Грали 19 грудня, в День святого Миколая.

Фото 0018 Фото 0019 Фото 0020

П'ять забитих голів проти одного пропущеного-це дуже хороший результат! Вітаємо хлопців та тренерів! Голи забили Прокопенко Ярослав, Запісецькій Святослав, Езендука Джонмару, Шаповалов Олександр (2 голи). Противник зміг вразити ворота наших хлопців тільки один раз. Подивитися, як забивали голы можно за цим посиланням  https://futsalkyiv.com/games/412

На фото тренер та менеджер команди, старший викладач кафедри Журавльов Сергій Олексійович. Наші вітання!