Перші підсумки спортивного року

эмблема каф2Команди КПІ з ігрових видів спорту завершили свої змагання

Волейбол

Закінчилися волейбольні баталії сезону 2018/2019 навчального року. Наші три команди (дві чоловічі і одна жіноча) виступали в Чемпіонат Столичної Ліги з класичного волейболу серед чоловічих і жіночих команд, а також чоловічі команди взяли участь і в змаганнях з волейболу серед збірних студентських команд ЗВО(типу університет, академія, інститут)в програмі Спартакіади серед студентів ВНЗ м. Києва 2018/2019 .

Старша команда дівчат дуже вдало виступала в Чемпіонати Столічної Ліги з класичного волейболу, наші дівчата перемогли всіх своих суперниць на протязі всього сезону. Остання гра цього сезону в другій лізі відбулась 21 квітня. Суперницям, команді АзАрт, вдалося тільки в одному таймі переграти наших спортсменок. Гра закінчилася з рахунком 3: 1, і наші дівчата в наступному році переходять до першої ліги. Вітаємо!

У чоловіків в Чемпіонаті київської ліги результат слабший, кожна з команд не змогла вибитися в групу лідерів і підвищити свій спортивний статус для виступу в наступному році. Але це серед найсильніших команд Києва. У студентських змаганнях результати набагато краще. Перша команда в боротьбі за третє місце переграла суперника, команду НУБіП і отримала бронзові медалі Київськой Універсиаді. Друга, молода команда завершила свій перший рік змагань на 5-6 місці.

Баскетбол

Цього року збірна команда з баскетболу не змогла стати учасником фінального етапу сезону серед команд чоловіків Студентської баскетбольної лізги України Таскомбанк, тому фінал пропускає. Фінальні матчі в групах проходитимуть 14-16 травня. Команди групи А грають в Луцьку, групи Б – в Черкасах.

Змагання ІІІ етапу Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк в дивізіоні Центр проходили  в столичному спортивному комплексі КПІ. В Києві за дві путівки до фінального етапу боролися 4 команди, а саме : КНТЕУ (Київ), КПІ (Київ), СумДУ (Суми) та ЧНУ (Черкаси).

Згідно регламенту змагань, команди були розподілені на дві підгрупи, де визначалися півфінальні пари (1 місце групи А – 2 місце групи Б, 1 місце групи Б – 2 місце групи А) після чого команди-переможці грали за 1-2 місця, а переможені команди – за 3-4 місця. Відповідно до результатів право участі у фінальному етапі вибороли команди Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Київського національного торговельно-економічного університету. Команда політехніків цього року не приймає участі у фінальному етапі.

Футзал

Завершився черговий насичений сезон, що включав у себе чемпіонат Києва, а також першості Київської футзальної ліги і Select League. В ньому були свої герої і рятівники, карколомні голи і прикрі помилки, дивовижні порятунки воротарів і вирвані на останніх секундах результати.

Багато поту і сил було залишено на паркеті задля досягнення бажаного результату. Ми всі будемо згадувати цей сезон з приємними емоціями, адже футзал і створений для того, щоб їх дарувати. Минулий чемпіонат не став би таким яскравим і цікавим без вас – наших команд і партнерів. Тому ми хочемо подякувати усім і кожному, хто якимось чином долучився до цього свята під назвою «Чемпіонат Києва з футзалу». Ми віримо, що з вашою допомогою новий сезон пройде на ще більш високому рівні і подарує ще більше класних емоцій кожному йому учаснику. А поки що пропонуємо вам переглянути невеличкий ролик з нагородження героїв минулого сезону.

14 квітня у «This is Пивбар», який люб’язно надав приміщення для проведення заходу, відбулася історична перша урочиста церемонія підбиття підсумків сезону у столичному футзалі. Запрошення на захід отримали усі команди - переможці і призери змагань, які проводяться під егідою ФФзК (чемпіонат міста, КФЛ, Select League), а також усі команди вищої ліги чемпіонату. Тож у теплій і дружній атмосфері зібралися практично усі люди без яких важко уявити столичний футзал.

Наша команда виступала у другий лізі. Але до трійки призерів не потрапила (по матеріалам сайту ФАСК)

Футбол

Перший матч другого етапу змагань з футболу, де у чвертьфіналі зустрілися друга команда групи Б(фаворит поточного сезону – команда НУФВСУ-МАУП) та третя з групи А (КПІ). 10 травня у фінальної частини Першості, боротьба за вихід у фінал, зустрілися команди   НУФВСУ - МАУП : Політехнік (НТУУ«КПІ»). Гра закінчилася з рахунком 2-2 і попереду у наших футболістів 16 мая игра за 5 место . Іващенко Артем увійшов в десятку кращих бомбардирів Першості ФАСК по футболу. На його рахунку 6 забитих голів.