Підсумок спартакіади Києва 2016/2017 уч.року

Раді вітати педагогічні колективи кафедр спортивного вдосконалення та фізичного виховання КПІ ім.Ігоря Сікорського, збірні команди переможців і призерів  Універсіади!  Вітаємо з першим місцем у своїй категорії і з другим у загальному заліку!

i  Нагородження переможців відбудеться у вересні 2017 року!

Зведені результати ХІІІ літньої Універсіади м.Києва, в якій протягом 2016-2017 навчального року взяли участь 25 вищих навчальних закладів (типу університет, академія, інститут) м. Києва з 14 видів спорту. В таблиці підсумок  як  в загальному заліку, так і за категоріями ВНЗ (за кількістю студентів, що в них навчаються) !!!

Итоги 2017 город 001

Найбільш вагомий внесок у скарбничку балів у нашіх волейболістів (чоловіча та жіноча збірні команди кафедри СВ посіли перші місця), вони заробили 1008 очок!

Баскетболісти нашої кафедри (чоловіча, жіноча і 3х3) додали 696 очок.

Збірна команда з плавання – 525 (за збірну виступали триатлоністи кафедри СВ).

Футболісти (збірна з футзалу, також кафедри СВ, посіла друге місце) – 414 очок.

Навчально-спортивний відділ Київського міського комітету фізичного виховання і спорту привітав всіх учасників змагань:

"Дякуємо всім причетним до створення умов для проведення змагань Універсіади Києва, викладачам та тренерам, що готували команди до змагань, вкладали в них свої знання, сили та душу! Завідувачам кафедр та відповідальним за спортивну і спортивно-масову роботу в ВНЗ, що координували нашу спільну діяльність, за Вашу допомогу, небайдужість, ентузіазм, що дозволило нам в цьому навчальному році, не дивлячись на ряд складнощів і невеликий відносно проміжок часу, провести змагання Універсіади на, сподіваюсь, задовільному рівні!
Окрема подяка керівникам ВНЗ, що знайшли можливість надати спортивні споруди для проведення змагань Універсіади - без цього вона б була неможливою!!!"

Оксана В'яла,   начальник навч-спортивного відділу