Загальний підсумок спартакіади НТУУ "КПІ" 2016

бокс перчатки

шахі

Бокс

12-13 квітня, особиста першість. Брали участь 25 учасників(чоловіки)

Виконали розряди: ІІ розряд - 6, ІІІ розряд – 19.

1 місце: Поляков М. (ІСЗЗІ), Потоскуєв С. (ТЕФ), Дубкін Р.В. (ІСЗЗІ), Бабак С.В. (ІЕЕ), БелЯєв А.О. (ІЕЕ), Шамрай Р.А. (ІСЗЗІ), Школьний В.В. (ФАКС), Сіпрницький А.О. (ІСЗЗІ), Баско Д.В. (ФАКС), Біленко О.С. (ІСЗЗІ).

2 місце: Бичковський Р.(ІСЗЗІ), Піков А.В. (ФЕЛ), Грубий М.М. (ІФФ), Солоденко С.О. (ІСЗЗІ), Тупчій М.Ю. (ЗФ), Бондаренко В.А. (ФБМІ), Лозенко В.М. (ІСЗЗІ), Мокрий А.А. (ФСП), Гуля Н.С. (ФМФ), Ромах Е.О. (ЗФ)

3 місце: Чорний О.О (ІСЗЗІ), Казмерчук (ФАКС), Чичікоа А.О.(ІТС), матякулов Р.О. (ІСЗЗІ).

Боротьба дзюдо і Рукопашний бій

У зв'язку з тим, що одночасно з запланованими термінами проведення Спартакіади КПІ в ці ж терміни був призначений і Чемпіонат міста Києва, університетські змагання не були проведені. Всі сили були спрямовані на підготовку до міських і потім українських змагань студентів. Про успішні виступи наших студентів у ціх змаганнях можна ознайомитися в розділі новин.

Важка атлетика

Брали участь 13 учасників( 12 чол. і 3 жін.). Особиста першість.

Виконали розряди:

-чоловіки Ірозряд – 3 підвердили; ІІ розряд –3; ІІІ розряд – 3; юнацький розряд 5.

-жінки: ІІ розряд-2, ІІІ розряд – 1.

1 місце:

-дівчата – Задорожна Олександра (ФАКС), Хачарян Карина (ЗТФ).

-чоловіки – Войтович Дмитро (ФАКС), Пуха Олексій (ФІОТ), Феденко Максим (ІФФ), Іваненко Станислав (ЗФ), Осинній Ілля (ФЕЛ), Стененко Максим (ФІВТ), Півторак Дмитро (ФЕЛ).

2 місце:

-дівчата – Пузікова Дарья (ФСП),

-чоловіки – Примушко Арсений (ФАКС), Дийчук Марко (ЗФ), Булик Михайло (ПСФ), Шаталов Владислав (ФММ).

3 місце: Музалевський Владислав (ФЕА).

Легкоатлетична естафета

Эсафета відбулася 13 мая, змагались 21 команда, 5 факультетів були представлені двома командами.

Трійка команд - призерів: 1 місце – ІСЗЗІ,     2 місце – ІТС, ЗФ,     3 місце ТЕФ-1.

Далі:

4 – РТФ, 5 – ФБМІ-1, 6 – ФМФ, 7 – ФЕЛ, 8 – ТЕФ-4, ФММ, 9 – ММІ, 1 - ІПСА, 11 – ХТФ-1, 12 – ФАКС, 13 – ІЕЕ, 14 – ФІОТ-2, 15 – ХТФ-2, 16 – ФІОТ-1, 17 – ВПІ, 18 – ФЛ-2, 19 – ФБМІ-2, 20 – ТЕФ-2, 21 - ФЛ-1.

Стрільба з лука

Брали участь 14 команд. 72 учасника(чоловіки- 47, дівчата-25), з них мс-1, І розряд-13, ІІ розряд-15. ІІІ розряд-11, юнацький-9.

Виконали розряди: ІІ розряд - 6, ІІІ розряд – 19.

1 місце:

-класичний лук -Буткалюк Сергій (ІПСА), Морозова Олександра (ФІОТ).

-блочний лук    - Куц Ярослав (ІХФ).

2 місце:

-класичний лук –Огородницький Андрій (ФПМ), Барковська Вероніка (ФТІ).

-блочний лук    – Данилюк Михайло (ФБТ).

3 місце:

-класичний лук - Трапезніков Олександр (ММІ), Олексенко Катерина (ФБТ).

-блочний лук    – Чередничок Богдан (ЗФ).

КОМАНДНІ ФІНАЛИ: 1-ММІ, 2-ФІОТ, 3-ФПМ, 4-ФБТ, 5-ФЕЛ, 6-ФТІ, 7-ІПСА, 8-ЗФ, 9-ФММ, 10-ІФФ, 11-ХТФ, 12-РТФ, 13-ВПІ, 14-ФАКС.

Футбол

У спартакіаді КПІ взяли участь 20 команд. Після тривалої боротьби у фіналі брали участь чотири команди:

1 місце зайняла команда ІСЗЗІ (Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»), яка вперше взяла участь у Спартакіаді. На другому місці команда ФЕА, третє місце у команди ФЕЛ, на четвертому місці збірна ХТФ

Види спорту, які курируються кафедрою фізичного виховання:

Баскетбол

Призові місця вибороли такі факультети:

1 місце-     ФБМИ                            2 місце-    ФЕЛ                               3 місце-    ТЕФ

Спортивна гімнастика

Командна першість:

1-ФБМІ, 2-ІХФ, 3-ФТІ, 4-ХТФ, 5-ФІОТ, 6-ФЕА, 7-ФММ, 8-ІЕЕ, 9-ФЕЛ, 10-11 ММІ та ІПСА, 12-ФО, 13-ІТС, 14-ІФФ, 15-ФМФ, 16-ФАКС, 17-ТЕФ, 18-ФПМ, 19-20 ФСП і РТФ, 21-22 ФБТ і ПБФ, 23-ВПІ,

Настільний теніс

Командна першість:

1-ТЕФ. 2-ІХФ, 3-ММІ, 4-ХТФ, 5-ФЕА, 6-ФЕЛ, 7-ПБФ, 8-ІЕЕ, 9-ФМФ, 10-ФБМІ, 11-ІПСА, 12-ІСЗЗІ, 13-ФСП, 14-ФПМ, 15-ФІОТ, 16-збірна студентів-іноземців.

Волейбол

У підсумку команди факультетів університету посіли місця: 1 місце - ІТС; 2 місце - ФЕЛ; 3 місце - ФЕА; аt]лі ММІ (4 місце); ХТФ, ІЕЕ (5-6); ФММ, ТЕФ(7-8).

Соревнования по жиму штанги лежа в разных весовых категориях

Результати змагань: І місце - ФММ II місце - ІПСА ІІІ місце - ФІОТ

Шейпінг

У змаганні брали участь 18 факультетів, всього 85 студенток.

Результати змагань:

1 місце - ФММ,

2 місце - ВПІ,

3 місце - ІТС,

далі: ФТІ, ФБМИ, ФСП, ФПМ, ММІ, ПСФ, ФІОТ, ФАКС , ФМФ, ХТФ, ФЕЛ, ІПСА, ФЛ, ІЕЕ, ФБТ [