Розклад матчів і результати першості НТУУ «КПІ» з футболу 2018 р

 футбол мяч на траве  27 березня першою грою команд ФСП  і ФЕА почалася Спартакіада КПІ ім. Сікорського з футболу. Всьго в змаганнях бере участь 15 команд різних факультетів. Результати виступів збірних команд факультетів ми публікуємо в розділі сайту "СПАРТАКІАДА".


                              В фіналі гратимуть команди

 

        1/4:    ІЕЕ, ТЕФ-1, ММІ, ХТФ, ІСЗЗІ, ІТС, ФПМ, ФММ. 

                                 

                                               ММІ - ХТФ    14.05. 14.00.

                                                                  ФПМ -ІЕЕ     14.05  15.00.

                                                                  ІТС -ФММ     16.05. 14.00. 

                                                                  ІСЗЗІ - ТЕФ  16.05  15.00.

                   

        1/2:

           Гра за треттє місце:

        Фінальна гра:      

                    Першість НТУУ «КПІ» з футболу

                             2018 р. Групова частина.

                                                                                           Група А

Команди

1.

2.

3.

4.

В

Н

П

Різниця

м’ячів

Очки

Місце

1.

ХТФ

3:1 

8:0 

12:0 

3

-

 -

23-1

9

1

2.

ІТС

1:3 

3:1 

2:0 

2

-

1

6-4

6

2

3.

ФАКС

0:8 

1:3 

4:1 

1

-

2

5-12

3

3

4.

ПБФ

0:12 

0:2 

1:4 

 -

-

3

1-18

0

4

                                                                                           Група B

Команди

1.

2.

3.

4.

В

Н

П

Різниця

м’ячів

Очки

Місце

1.

ФСП

 1:2

2:0 

-/+ 

1

-

2

3-2

3

3

2.

ФЕА

2:1 

-/+ 

1:2 

-

1

3-3

6

2

3.

ФЕЛ

0:2 

-/+ 

1:2 

-

-

3

1-4

0

4

4.

ТЕФ-1

+/- 

2:1 

2:1

-

-

4-2

9

1

                                                                                            Група C

Команди

1.

2.

3.

4.

В

Н

П

Різниця

м’ячів

Очки

Місце

1.

ФЛ

 1:1  

0:4 

1:4 

 -

1

2

2-9

1

4

2.

ФМФ

1:1 

0:1 

0:0

0

2

1

1-2

2

3

3.

ФПМ

4:0 

1:0 

 1:3

-

1

6-3

6

2

4.

ІЕЕ

4:1 

0:0 

3:1 

2

1

-

8-2

7

1

                                                                                            Група D

Команди

1.

2.

3.

4.

В

Н

П

Різниця

м’ячів

Очки

Місце

1.

ІСЗЗІ

5:0 

2:1 

2:0 

3

-

-

9-1

9

1

2.

ТЕФ-2

0:5 

1:0 

0:1 

1

-

2

1-6

3

3

3.

ІПСА

1:2

0:2 

-

-

3

1-5

0

4

4.

ФММ

0:2 

1:2

2:0 

-

1

3-2

6

2

                       
                       


                   Група Е

Команди

1.

2.

3.

4.

В

Н

П

Різниця

м’ячів

Очки

Місце

1.

ІХФ

2:2 

1:1

2:1 

1

2

-

5-4

5

2

2.

ММІ

2:2 

1:0 

3:0 

2

1

-

6-2

6

1

3.

ФІОТ

1:1 

0:1

7:2

1

1

1

8-4

4

3

4.

РТФ

1:2 

0:3 

2:5

-

-

3

3-10

0

4