СПОРТИВНЫЕ ДОСТИЖЕНИЯ СТУДЕНТОВ КПИ им.Игоря СИКОРСКОГО в 2017-2018 уч.году

эмблема каф2  НАМ ЕСТЬ ЧЕМ ГОРДИТЬСЯ!

Найболее весомый вклад в достижения спортсменов кафедры спортивного совершенствования внесли команды волейболистов http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1154-volejbolisti-kpi-chempioni-spartakiadi-vnz-kieva , баскетболистов http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1150-studentskij-kubok-ukrajini-z-basketbolu-3kh3 , сборная команда по футзалу завоеваля Кубок города Киева и заняла второе место в студенческом Чемпионате Киева http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1128-triumf-futzalistov-kpi-pidsumki-sezonu-2017-2018-navchalnogo-roku, а также борцы, команда дзюдоїстів КПІ ім.І.Сікорського перемогла в Чемпіонаті м.Києва з дзюдо серед студенів закладів віщої освіти http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1118-vitaemo-dzyudojistiv-kpi-z-peremogoyu-2 , триатлонисты, стрелки из лука добились замечательных результатов. В личном медальном зачете лидирует т яжелоатлет Ивахненко Виктор, который стал четрехкратным чемпионом мира 2018 року http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1138-viktor-ivakhnenko-chotirirazovij-chempion-svitu-2018-roku , первокурсник Бирка Дмитрий стал вторым в Чемпионат Украины по гиревому спорту. http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1136-student-kpi-birka-dmitro-stav-drugim-na-chempionati-ukrajini-z-girovogo-sportu По-прежнему великолепны спортсмены спортивной аэробики http://sport.fbmi.kpi.ua/administrator/index.php?option=com_content&view=article&layout=edit&id=940 Наши поздравления принимал и студент Никита Звягин, который на Чемпионате Украины среди юниоров по спортивному ориентированию стал первым в трех дисциплинах(средняя, длинная дистанции и эстафета) и вторым в спринте. http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1125-nashi-vitannya-zvyaginu-mikiti  своим выступлениями и стрелки из лука http://sport.fbmi.kpi.ua/index.php/novini/uchast-u-kijivskikh-zmagannyakh/1080-kuts-yaroslav-vikonav-normativ-majstra-sportu-ukrajini . На Спартакиаде Киева по боксу среди студентов  честь університета защищал и студент ФИОТ (гр.ИВ-72) Тимко Андрей.Он завоевал второе место  среди студентіо вузов в весовой категоріии 64 кг.  

                                           В Спартакиаде университета приняли участие

                                154 команды по 11 видам спорта от 21 факультета.                   

                                Итоги Спартакиады КПИ им. Игоря Сикорского 2018г.

Вид спорта

   1 м

2 м

3 м

количество команд от факультетов

Футбол

ІЕЕ

ІСЗЗІ

ХТФ

      19

Волейбол

ФЕА

ФПМ

ТЕФ

      21

Аеробіка

ФСП

ВПІ

ФММ

        6

Шейпінг

ВПІ

ТЕФ

ФЕА

      12

Л/а естафета

ІСЗЗІ

ІЕЕ

ФММ

      13

Баскетбол

ТЕФ

ФЕА

ФТІ

      19

Туризм

ММІ

ФТІ

ФІОТ

      13

Теніс наст.

ТЕФ

ІЕЕ

ФСП

    16

Пауерліфтинг

ТЕФ

ФММ

ММІ

      15

Стрільба з лука

ФІОТ

РТФ

ХТФ

      13

Теніс

ІФФ

ФІОТ

ХТФ

        7

Всего видов

спорта - 11

Всего-154 команды от факультетов

 Общее число студентов, принявших, участие в соревнованиях, составило 1308. Среди них 1062 юношей и 246 девушек. В командных видах  спорта  участвовало 11 факультетов(представлено в таблице). В личном первенстве участвовали студенты разных факультетов, оно  проводилось по таким видам спорта: настольный теннис(40 учасников), бокс(28), дзюдо (21), тяжелая атлетика (общее количество 31студент: по  жиму штанги и гиревому спорту). Самыми массовыми по количеству участников  были соревнования по футболу-392 студента 19-ти  команд факультетов.  208 любителей волейбола представляли 21 факультет,  148 студентов 19-команд боролись за первенство по баскtтболу и 100 легкоатлетов 14-ти факультетов пробежали эстафету.

                 В этом учебном году спортсмены и сборные команды КПИ завоевали:

                -В ПЕРВЕНСТВАХ КИЕВА                                  1 місць - 7         2 місць - 12       3 місць - 6

                 -НА ЧЕМПИОНАТАХ УКРАИНЫ                         1місць -  6          2 місць -  9        3 місць- 7

                 -НА МЕЖДУНАРОДНЫХ  ЧЕМПИОНАТАХ       1 місць - 5         2 місць -   2        

  

   Призовые места на Чемпионатах Киева, Украины и международных соревнованиях

Змагання   самбо, дзюдо Агеєв П.М.

1місце

2місце

3місце

1

Всеукраїнський турнир з самбо на Кубок "Юна Україна"

Бондар Тимофей (ІЕЕ ОТг-61)

   

3

 

Чемпіонат України зі спортивного і бойового самбо серед чоловіків

Зайвелєв Юрій (ІПСА КА-62)

   

3

 

Всеукраїнський турнир з рукопашного бою "Чернівці-2018"

Тодорюк Олександр (ММІ МЛ-71);

   

3

 

Чемпіонат України з боротьби Кураш

Бабенко Максим (ФТІ ФЕ-51)

   

3

 

Чемпіонат м. Києва з дзюдо серед студентів закладів вищої освіти

Пестерніков Владислав (ФІОТ ІП-73)

Кущ Родіон (ФІОТ ІП-62)

Перепелиця Олександр (ФЕЛ ЕМп-74)

Бас Сергій (ІЕЕ ОЕ-51)

Команда

 

 

 

 

 

1

1

 

 

2

 

3

 

 

3

3

2

Стрільба з лука, участь у 21 змаганнях України, Дьякова О.В

     
 

Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів, м. Суми, 16-21.01.18

Доцик Андрій Ігорович

 

 

2

 
 

Відкритий кубок міста Києва зі стрільби з лука в приміщенні, 25-26.11.17

Салькова Маргарита Романівна

   

 

3

3

Футзал, Журавльов С.О., Кривенда В.С.

     
 

- Всеукраїнський турнір серед вищих учбових закладів, команда

   

3

 

Кубок м.Києва серед вищих учбових закладів

1

   
 

Першість м.Києва серед вищих учбових закладів- "Політехнік "

 

2

 
 

Першість м.Києва серед КФК з футзалу

 

2

 

4

Бокс и др. Запольский Д.П.

     
 

Чемпіонат України з ушу-саньда, Ляскович В. О. (ТЕФ ТА-61)

1

   
 

Відкритий Кубок Європи з елітних боїв; міжнародні змагання,

Тимко А. О. (ФІОТ ІВ-72)

1

   
 

Чемпіонат України з фрі-файту(бої без правил); всеукраїнські змагання

Гуменюк Р. В. (ФІОТ ІТ-62)

1

   

5

Водне поло, Качалов О.Ю.

     
 

Універсіада м. Києва з плавання серед закладів вищої освіти; міські змагання, : Чмерук О.М. (ФІОТ ІС-73)

   

3

6

Важка атлетика, Крилов А.Г.

     
 

Першість м. Києва серед ЗВО з важкої атлетики,

Примушко А. П. (ФАКС ВА-51);

Редько М.А. (ФІОТ ВА-73)

Войтович А. В. (ТЕФ ТВ-61)

Векшин Р. О. (ХТФ ХН-61);

 

 

 

1

1

 

2

2

 
 

Чемпіонат м. Києва серед молоді з важкої атлетики
Бойко В. В. (ФПМ КВ-63);

Супруненко М. И. (ІХФ ЛН-61-1)

Чорний А. О. (ІЕЕ ОН-72);

Швиденко В. В. (ФБТ БІ-61);

Москаленко Р. В. (ХТФ ХН-62);

 

 

 

 

 

1

 

2

2

2

2

 
 

Відкрита першість м. Києва серед чоловіків і жінок з важкої атлетики,

Шевченко Д. А. (ФБТ БТ-67);

Прошкін О. Г. (ХТФ ХД-41);

 

 

1

 

2

 
 

Чемпіонат світу серед чоловіків з гирьового спорту,

Івахненко В.В. (ФБМІ БР-71), різні види

1

1

1

1

   
 

Першість України серед чоловіків з гирьового спорту(двоєборство);

Бирка Д. Д. (ХТФ ХД-71)

 

1

   

7

Бакетбол, Устименко Г.О., Кузенков О.В.

     
 

Чемпіонат України з стрітболу серед студентів(команда 3х3);

   

           4

 

Етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3; всеукраїнські змагання;

1

   

8

Спортивна аеробіка, Пасична Т.В., Лозенко Н.М.

     
 

Спортивна аеробіка (абсолютна першість команди міста Києва у Кубку України), 23.11.2017;

 

2

 
 

Міжнародні змагання в м. Злін, Чехія;

 

2

 
 

у складі збірної команди Києва на Кубку України в абсолютному заліку

 

2

 
 

Спортивна аеробіка (степ аеробіка) Всеукраїнські студентські Ігри;

 

2

 
 

спортивна аеробіка ( фанк команда № 2) Всеукраїнські студентські Ігри, м. Київ; всеукраїнські змагання

1

   
 

спортивна аеробіка - тріо, міжнародні змагання, м. Злін, Чехія

 

2

 
 

Кубок України зі спортивної аеробіки, м. Запоріжжя;

 

2

 

9

Триатлон, Муравский Л.В.

Чемпіонат м. Києва серед ЗВО з багатоборства "Захисник Вітчизни", команда

Чемпіонат України з триатлону серед спортивних шкіл, спортивних клубів, ДСТ, команда?

Чемпіонат України з триатлону серед спортивних шкіл, спортивних клубів, ДСТ

Зимовий чемпіонат України з триатлону серед юніорів, Гришин І. Л. (ФБМІ БР-41);
Кубок України з триатлону, Лисак Я. О. (ПБФ ПН-31);

 

 

 

 

2

2

 

 

2

 

3

 

 

 

 

3

10

Легка атлетика, Прус Н.М.

Студентський забіг "Молодь за здорове життя"; міські змагання, Беленікін О. Д. (ФММ УВ-71)

 

 

2

 

11

Чемпіонат України з регбі 7х7 ІІ тур U-18; всеукраїнські змагання;

   

3

12

Волейбол, Томашевский Д.В.,

Першість міста Києва серед студентський команд ЗВО збірна команда(чоловіки);

 

1

   

13

Спортивне орієнтування, Ускова С.М.

     
 

Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування

 

2

 
 

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів в м. Чернігів
Карпович Ф. О. (ІПСА КАо-77)

Звягін М. С. (ФПМ КМ-73)

 

 

1

 

2

 

                                       1 місць-18                       2 місць-23                             3 місць-13