Пiдсумки року 2014

                                                                УЧАСТЬ   У   МІЖНАРОДНИХ  ЗМАГАННЯХ  2014

                                                                УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ  ЗМАГАННЯХ  2014

 

 

борьба

БОРОТЬБА, Нікітченко Андрій ММІ 5-й курс,МЛ-91

  • Чемпіонат Європи з боротьби “Алиш м.Паланга (Литва):  -1 місце
  • Чемпіонат Світу з боротьби (Боротьба «Зурхана»), м.Тегеран Іран (29-31.10.2014): - І-е місце.
  • Міжнародний турнір ім.Петра Кармалака (Боротба на поясахАлиш), м.Київ(6.09.2014): - ІІ-е місце.
  • Чемпіонат Світу з боротьби на поясах “Алиш”(Польща): 2 місце
  • Міжнародний турнір з боротьби(Польща) «Сірим»: 2 місце
  • Всесвітній турнір з єдиноборств «Комбат»(м.Санкт-Петербург): 2 місце
  • Міжнародний турнір ім.Петра Кармалака м.Київ: 2 місце
  • Кубок Світу з боротьби «Алиш» м.Мінськ, Беларусь:3 місце.
    •  

      акад гребля 1

      ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

      • Чемпіонат Світу до 23 років, Італія (18-27.07.2014): Кульдиба Сергій-15-е місце.
        •  

           

          aerobics

          СПОРТИВНА АЕРОБІКА

          • 8-й Відкритий Чемпіонат зі спортивної аеробіки м.Злін Чехія ІІ-е місце командне (14-16.03.2014 (Суховій Катерина ФСП 5-й курс АМ-33м, Сачік Катерина РТФ 2-й курс РБ-21, Осіпенко Дарина ФІОТ 3-й курс ІП-11, Вінніченко Марія ВПІ 3-й курс СМВ-11).
          • 25-е місце Чемпіонат Світу зі спортивної аеробіки м.Канкун, Мексика (23.06-3.07.2014) Сачік Катерина і Руда Анастасія
          • Міжнародні змагання Кубок Естонії, м.Кохтла Ярве ( 25-26.10.2014): 2 місце група і 2 місце пара.
            • Відкритий чемпіонат Естонії зі спортивної аеробіки; ( м.Кохтла-Ярве; Дата - 25.11.2014):

                   - Сачік Катерина Олександрівна; Призове місце № - 2

                   - Фатєєва Марина Юріївна; Призове місце № - 2

                   - Осіпенко Дарина Сергіївна; Призове місце № - 2.

              спортивное ориент 1

              СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

              • Міжнародні змагання “Ліга компас 2014”, м.Харків (1-2.05.2014):- Афанасьєв Михайло ФЕА, 2-й курс ЕТ-21 2 м.
              • Міжнародні змагання “Кубок дружби”: Кочін Олександр, учасник.ФТІ 1-й курс ФЕ-31.
              •  

                Стрельба лук2017

                СТРІЛЬБА З ЛУКА

                • Міжнародні змагання “Олімпійські надії” зі стрільби з лука м Львів. (26-30.052014) - Збірна команда НТУУ “КПІ” зі стрільби з лука 2 м (тренер Д’якова О.В.).
                • Міжнародний турнір зі стрільби з лука, м.Радзімін (Польща) (29-30.03.2014): -1 командне місце збірної НТУУ “КПІ”; - Буткалюк Сергій, ІПСА 3-й курс, КА-15 ІІІ-е місце;- Морозова Олександра, ФІОТ 3-й курс, ІС-12 ІІІ-е місце.
                • Міжнародний турнір стрільби з лука “Меморіал м.Новаковського” Новаковського (24-25.05.2014): Збірна команда НТУУ “КПІ” зі стрільби з лука - І-е місце.
                • Міжнародні змагання "Золота осінь" зі стрільби з лука; Місце проведення - м.Львів; Дата - 10.09.2014: -Мороз Михайло Сергійович; Призове місце № - 2.
                  •  

                    триатлон1

                     

                    ТРИАТЛОН

                    • Етап Кубку Європи м.Дніпропетровськ (23-25.05.2014):

                      -Мусієнко Віталій, ФБМІ 3-й курс, ЗЛ-21 -34-е місце;  

                      -Бадяк Сергій,  ІТС 3-й курс , ТІ-11 -38-е місце;  

                      -Турта Лора ФБМІ 2-й курс, ЗЛ-21 -38-е місце.

                    •  

                       

                                                                                     УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ  ЗМАГАННЯХ  2014

                       

                      боротьба

                      БОРОТЬБА самбо

                      • Чемпіонат України серед юніорів з самбо м.Львів (19-21.02.2014): - Жук Ілля ІЕЕ 3-й курс ОА-11 ІІІ- є місце.
                      • Чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш, м.Черкаси (13-14.06.2014): Нікітченко Андрій - І-е місце. 2.
                        • Кубок України з боротьби самбо; ( м.Ужгород, 28.09.2014), Жук Ілля Юрійович; місце - 3
                        •  

                          волейбол мяч

                          ВОЛЕЙБОЛ

                          • Фестиваль України з ігрових видів спорту м.Київ (15.03-22.04..2014) Збірна команда НТУУ КПІ з волейболу (чоловіки) ІІ-е місце
                            •  

                               

                              акад гребля 1

                              ВЕСЛУВАННЯ

                              • Кубок України м.Дніпропетровськ (2-5.05.2014) - Гула Дмитро ФСП 2-й курс СП-21 ІІ-е місце.
                              • Командний чемпіонат Україним.Київ - Кульдиба Сергій ФАКС 3-й курс ВА-11 І-е місце - Яструб Віктор ФБМІ 2–й курс ІМ-21 ІІ-е місце - Гула Дмитро ФСП 2-й курс СП-21 ІІІ-е місце.
                              • Командний Чемпіонат України, м.Київ (18-20.09.2014): Кульдиба Сергій - ІІІ-е місце.
                              • Чемпіонат України до 23 років м.Київ (23-25.06.2014) Кульдиба Сергій - І-е місце. Крім того ще 6 студентів брали участь, посили з 4 по 9 місце.
                              • Особистий Чемпіонат України, м.Дніпропетровськ (12-15.06.2014): Гула Дмитро-10-е місце.
                                •  

                                  гири

                                  ГИРЬОВИЙ СПОРТ

                                  • Кубок України з гирьового спорту, м.Київ (12.04.2014): Івахненко Віктор - ІІІ-є місце.
                                  • Першість України з гирьового спорту, м.Чкалово (28.02-3.03.2014): Івахненко Віктор - ІІІ-е місце.
                                    •  

                                      легкая атлетика

                                      ЛЕГКА АТЛЕТИКА

                                      • Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу м.Цюрупінск (Херсонська обл.) (29.03.2014)- Федорова Олена ФММ 5-й курс УК-92.
                                      • Кубок України з легкої атлетики “Марафон” м.Харків (12.04.2014) - І- е місце.
                                        • Назва заходу - Х-ті Всеукраїнскі змагання з метань; Місце проведення - м.Київ; Дата - 18.10.2014:

                                          - Тютюнник Владислав Вікторович; Призове місце № - 2

                                        • V Відкритий легкоатлетичний крос "Мій вибір - здоров"я" університетів України; Місце проведення - м.Київ; Дата - 11.10.2014:

                                          - Хоменко Роман Миколайович; Призове місце № - 1

                                           

                                          регби

                                          Регбі

                                          [list type="smallnumber3"]

                                          [list_item] Чемпіонат України з регбі 15 м.Одеса, м.Кривий Ріг, м.Харків, м.Дніпропетровськ (14.09.2013-28.06.2014): Збірна команда НТУУ “КПІ” - ІІ-е місце

                                        •  

                                          аеробика

                                          СПОРТИВНА АЕРОБІКА

                                          • Чемпіонат зі спортивної аеробіки серед молоді м.Житомир (15-18.05.2014) Збірна команда НТУУ «КПІ» зі спортивної аеробіки ІІІ-є місце
                                          • Всеукраїнські змага- ння зі спортивної аеробіки серед молоді, м. Бердянськ ( 06-8.07. 2014): 2 місце група, 3 місце трійка, 3 місце Аеро степ; 1 місце трійка; 2 місце Аеро денс;
                                          • Чемпіонат України зі спортивної аеробіки ,м. Київ ( 24-26.04. 2014): 4 місце група; 5 місце трійка; І І-е місце Аеро степ; 4 місце Аеро денс;
                                          • Чемпіонат України серед молоді м.Київ(18-20.11.2014) : 5 місце інд.ж (Онищенко Маргарита); 2 місце група, 2 місце.
                                          • Кубок України – фінал м.Київ(20-22.11.2014): І\/ командне місто з аеростепу, 3 місце з Аеро денсу, 6 місце Трійки, 3 місце група.
                                          • Чемпіонат України серед студентів, м.Суми (7-8 .11.2014): 10 місце аеростеп команда; 2 місце команда-пара; 3 місце командне аероденс; 3 місце група
                                            • Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки ( м.Суми; Дата - 07.11.2014)

                                                   - Збірна команда НТУУ "КПІ" зі спортивної аеробіки; Призове місце № - 3.

                                              Чемпіонат України серед молоді зі спортивної аеробіки ( м.КИїв; 19.11.2014) :

                                                   - Сачік Катерина Олександрівна; Призове місце № - 2

                                                   - Оніщенко Маргарита Сергіївна; Призове місце № - 2

                                                   - Осіпенко Дарина Сергіївна; Призове місце № - 2

                                                   - Загорська Лідія Сергіївна; Призове місце № - 2.

                                              Кубок України зі спортивної аеробіки; м.Київ; Дата - 21.11.2014.

                                                   - Збірна команда НТУУ "КПІ" зі спортивної аеробіки; Призове місце № - 1

                                               

                                              триатлон1

                                              ТРИАТЛОН

                                              • Зимовий чемпіонат з тріатлону "Акватлон"; Місце проведення - м.Київ; Дата - 06.12.2014;

                                                    - Куць Андрій Вікторович; Призове місце № - 2

                                              • Чемпіонат України з тріатлону в приміщенні; Місце проведення - м.Львів; Дата - 24.12.2014;

                                                    - Команда НТУУ "КПІ" з тріатлону; Призове місце № - 2

                                              • Чемпіонат України в приміщеннях (дорослі) м.Львів (12-13.04.2014): Бадяк Сергій ІТС, 3-й курс , ТІ-11 - 15-е місце; Черненко Анастасія ФБМІ,1-й курс БР-32 - 1-е місце; Мусієнко Віталій ФБМІ 3-й курс ЗЛ-21 1-е місце і 2-е місце
                                              • Чемпіонат України з триатлону , естафета мікст м.Львів. (2-4.05.2014): Мусієнко Віталій ФБМІ 3-й курс ЗЛ-21 - 1-е місце і 2-е місце у складі команди.
                                              • Чемпіонат України з акватлону м.Черкаси (4-6.07.2014) 2 чел: Мусієнко Віталій 9-е місце; Бадяк Сергій 5-е місце
                                              • Чемпіонат України з триатлону серед молоді м.Житомир (17-18.07.2014) : Гришин Іван (ФБМІ 1-й курс)- 6-е місце; Мусієнко Віталій-7-е місце; Мусієнко Віталій, Лісова Оксана, Бадяк Сергій-всі 9-е місце; 5-е місце (командне) ; Черненко Анастасія - 11-е місце
                                              • Чемпіонат України з триатлону в естафеті м.Житомир (19.07.2014) 2 чел -5-е місце (командне)
                                              • Кубок України з триатлону м.Біла Церква (25-27.07.2014): Черненко Анастасія 5-е місце
                                              • Чемпіонат України з триатлону в командному заліку м.Запоріжжя (17.08.2014): Мусієнко Віталій,Гришин Іван - 5-е місце ;3-є місце Черненко Анастасія
                                              • Кубок України з триатлону м.Українка (Київська обл.) (15-17.08.2014) 5 человек 7-е місце КлименкоВікторія ІЕЕ 4-й курс
                                                •  

                                                  Стрельба лук2017

                                                  СТРІЛЬБА З ЛУКА

                                                  • Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні м.Львів (11-14.02.2014):

                                                         -Збірна команда НТУУ “КПІ” зі стрільби з лука ІІ-е місце.

                                                  • Відкритий турнір зі стрільби з лука серед молоді м.Київ “Паросток” (26-27.04.2014):

                                                         - Фіца Катерина ВПІ 2-й курс СГ-21 ІІІ-є місце.

                                                  • Назва заходу - Всеукраїнські змагання "Різдв"яні зустрічі" зі стрільби з лука; Місце проведення - м.КИїв; Дата - 20.12.2014:

                                                         - Буткалюк Сергій Вікторович; Призове місце № - 3

                                                         - Морозова Олександра Андріївна; Призове місце № - 22.

                                                    •  

                                                      спортивное ориент 1

                                                      СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

                                                      • Чемпіонат України з велеорієнтування, м.Київ (27-28.09.2014): Усков Олексій- І-е місце;
                                                      • Кубок України зі спортивного орієнтування, м.Черкаси (19-21.04.2014): Афанасьєв Михайло_ 2 та 3 місто;Федорова Олена -2-е місто; Крімцева Аліна - І-е місце;
                                                      • Командний чемпіонат зі спортивного орієнтування, м.Дніпропетровськ (8-11.05.2014): ІІ-е командне місце.
                                                        •  

                                                          футзал 19.03 2

                                                          ФУТЗАЛ

                                                          • Першість України з міні-футболу (ІІ-га ліга) Україна (центральна зона) (2.10.2013-20.01.2014): Збірна команда НТУУ “КПІ” з міні-футболу І- е місце.