Кращі спортсмени 2015/2016 уч.року

эмблема каф2

              Назвемо кращих.  

 

Івахненко Віктор (важка атлетика, тренер Крилов А.Г.),студент ФБМІ, гр.БР-31.

-безсумнівний лідер серед студентів за результатами змагань 2015/2016 навчального року. Він відмінно виступив на міжнародних змаганнях: Перше місце на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту серед студентів (Угорщина м.Пеш, 02.07.2015) Друге місце на Командном Чемпіонаті Європи з гирьового спорту ( Португалія м. Порту; 13.05.2016). Перше місце на Першісті Світу з гирьового спорту серед студентів ( Португалія м. Порту; 12.05.2016).

 Сачік Катерина (спортивна аеробіка, тренер Пасічна Т.В.),  студентка РТФ. гр.РБ-21.

Её спортивні досягнення в навчальному році також вразили: Третьє місце на Чемпіонаті Європи зі спортивної аеробіки (Португалия м.Елваш; 08.11.2015). Друге місце зайняла, виступаючи на Неоуніверсіаді України зі спортивної аеробіки (Київ; 25.09.2015). Завоювала перше місце на Кубку України зі спортивної аеробіки (Запоріжжя; 28.11.2015).

Крімцева Аліна(спортивне орієнтування, тренер Ускова С.М.)студентка  ХТФ, гр.ХК-31

Призове місце № - 1Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування "Ліга Компас 2016"; Місце проведення - Харків; Дата - 01.05-02.05.2016: Виборола 1 місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (25-28 вересня 2015 у Чернівцях). Призове місце № - 2 на Чемпіонаті України серед юніорів та юношей зі спортивного орієнтування (естафета); (.Київ; 23.04.2015). Київський марафон; Місце проведення - Київ; Дата - 17.04.2016: Призове місце № - 1

Поліщук Віталій (легка атлетика, тренер Прус Н.М. )студент гр. ЗВ-61м 5-го курсу ЗФ.

Данилюк Михайло Єгорович(стрільба з лука, тренер Д'якова О.В.)  ИХФ, гр.БЕ-31

Перше місце на Чемпіонаті України серед юніорів та кадетів(мікс-команда) зі стрільби з лука; (Львів; 27.05.2016).

Друге місце на Чемпіонаті України серед юніорів та кадетів (особистий залік) зі стрільби з лука; ( Львів; 29.05.2016)

У серпні 2016 року став бронзовим призером у командному заліку на всеукраїнських змаганнях, що проходили в Харкові, на сьогоднішній день є членом збірної команди України.

Білоус Михайло (шахматы) ФІОТ, гр.ИС-51

став чемпіоном Чемпіонату України з шахів серед юніорів до 20 років у трьох дисциплінах - класичні шахи, швидкі і бліц. (Львів,29.02-09.03.2016). Представлял Украину на Чемпионате мира среди юниоров до 20 лет (Индия, август 2016).

Тузовська Марія  (триатлон, тренер Муравський Л.), студентка ФТІ, гр.ФІ-52

Призове місце № - 1 на Всеукраїнськіх змаганнях з легкої атлетики "Пробіг пам'яті Ткачука"; (Київ; Дата - 01.11.2015). Третье место на Відкритом чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції(дорослі, юніори); (Київська область с. Бобриця;06.05.2016).

Лісова Оксана(триатлон, тренер Муравський Л.В.) ФБМІ, гр.БР-42.

Призове місце № - 2 Кубок України з триатлону; ( Буковель; 12.06.2016). Призове місце № - 3 Відкритий чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції(дорослі, юніори); (Київська область с. Бобриця; 06.05.2016).

Бадяк Сергій (тріатлон, тренер Муравський Л.В. ) ИТС, гр.ТИ-11.

Друге місце на Відкритому Чемпіонаті України з триатлону в естафетах мікс; ( Дніпро; 03.05.2016)

Ястреба Олег (важка атлетика, тренер Крилов А.Г.)ФЕА, 2 курс, ЕП-42.

Виграв Кубок України з гирьового спорту; Місце проведення - м.Харків; Дата - 03.12.2015: Чемпіонат м. Києва серед студентів з гирьового спорту; Місце проведення - м.Київ; Дата - 12.02.2016; ПІБ студента(-ів): - Ястреба Олег; Призове місце № - 1

 

Переможці та призери змагань міста Києва з ігрових видів спорту.

Збірна команда з баскетболу
ПромоТурнір Студентської баскетбольної Ліги України; (Київ; 16.10.2015)- Команда НТУУ "КПІ" з баскетболу; Призове місце № - 2

Студентська Баскетбольна Ліга України -Кубок СПА м.Києва; ( Київ;  23.12.2015) - Команда НТУУ "КПІ" з баскетболу №2; Призове місце № - 3

виграла Студентський Кубок України з баскетболу 3х3 (зимовий); (Місце проведення - Київ; Дата - 22.01.2016) .

1. Ліскович Юрій Олександрович ТЕФ 4 ТФ-21 2. Морозов Євгеній Юрійович ВПІ 5 СЕ-11м 3. Станішевський Олег Степанович (к) ФБМІ 2 БР-42 4. Тодосієнко Ігор В’ячеславович ФБМІ 2 БП-41 5. Рушаков Олексій Володимирович ТЕФ 2 ТВ-41 6. Котлярчик Микола Володимирович(к) ВПІ 4 СЕ-21 7. Муляр Олександр Олександрович ВПІ 4 СТп-21 8. Клименко Богдан Володимирович ВПІ 2 СЕ-41 9. Коваль Максим Володимирович ВПІ 2 СМ-41 10. Гаврильченко Іван Сергійович РТФ 4 РТ-22 11. Лавренюк Денис Андрійович ФММ 3 ІМ-32 12. Рижань Микита Сергійович ІФФ 2 ФС-41 13. Бондарук Роман Ігорович ФСП 1 СА-51 14. Ковригін Валерій Віталійович ТЕФ 1 ТЯ-52 15. Мартинов Вадим Костянтинович ФБМІ 2 БР-41 16. Ганджій Тарас Васильович ФММ 6 УІ-01 17. Ляшенко Євгеній Сергійович ФЕЛ 3 ЕД-31 18. Веретенніков Віктор Вікторович (к) ВПІ 4 СЕ-21 19. Чебикін Антон Романович ВПІ 5 СЕ-11м 20. Серко Роман Русланович ТЕФ 3 ТО-31 21. Ватажок Іван Ігорович (к) ВПІ 2 СЕ-41 22. Канівець Денис Анатолійович ФЕА 3 ЕМ-32 23. Царьов Кирило Андрійович ФСП 2 АМ-41 24. Опарін Олександр Сергійович ФБМІ 3 БР-31 25. Дузь Максим Віталійович ФБМІ 1 БР-52 26. Ільченко Дмитро Васильйович ФЕА 1 ЕС-с51 27. Могир Максим Сергійович ФТІ 1 ФБ-52 28. Чайковський Костянтин Вікторович ІХФ 2 ЛМ-41 29. Наливайко Богдан Валерійович ММІ 1 МП-51 30. Білецький Микола Вячеславович ФІОТ 3 ІО-32

Волейбол (жінки), збірна команда  

Волейболистки НТУУ «КПИ» – бронзові призерки СТУДЕНТСЬКОЇ ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ КИЄВА!

 1. Ніколенко Катерина Дмитрівна ВПІ 2 МВ-41 2. Сіровська Катерина Михайлівна ІЄЄ 5 ОН 51м 3. Пархоменко Анна Олександрівна ФММ 1 УК 51 4. Поліщук Дарина Володимирівна ІФФ 2 ФК 41 5. Євдокимова Зоя Романівна ФММ 2 УМ31 6. Васьковска Катерина Вячеславівна РТФ 2 РБ 41 7. Пашкова Анжела Миколаївна ФПМ 1 КВ 51 8. Гудована Аліна Миколаївна ФБМІ 4 ЗЛ 21 9. Холопова Олена Володимирівна ФБМІ 4 ЗЛ 22 10. Слободенюк Марія Олександрівна ВПІ 1 РЗ 51 11. Михайловська Ольга Олександровна ККЗ 1 РПЗ42А

Волейбол(чоловіки) Збірна команда

Волейбол(чоловіки) Збірна команда "Київський політехнік-1" -Чемпіон 2015/2016 серед ВУЗів Києва!

 1. Федосєєв Данило Олександрович ІЕЕ 1 ОГ-сп51 2. Туровський Віталій Іванович ІЕЕ 5 ОМ-11 3. Хмельов Филип Андрійович ХТФ 4 ХМ-22 4. Кибенко Віталій Михайлович ІТС 2 ТІ-41 5. Жучинський Олександр Юрійович ФІОТ 4 ІК-22 6. Зубік Сергій Олександрович ІТС 4 ТЗ-22 7. Стасюк Назар Ярославович(к) ІТС 3 ТС-32 8. Сич Дмитро Євгенович ІЕЕ 3 ОЕ-32 9. Сиротін Владислав Дмитрович(к) ФЕЛ 2 ДЗ-41 10. Хотян Артем Анатолійович ІЕЕ 3 ОА-32 11. Івахов Владислав Васильович ТЕФ 3 ТА-31 12. Мірошниченко Максим Андрійович ФТІ 3 ФФ-32 13. Місюченко Максим Олександрович ФЕА 3 ЕК-31 14. Талеб Ярослав Біланович ФІОТ 2 ІО-43

Футзал (чоловіки), збірна команда

Команда НТУУ «КПІ» отримала бронзові медалі XIII Чемпіонату та Першості м.Києва під егідою ФАСК.

Збірна команда 2015/2016: . Мазур Сергій Володимирович ТЕФ 3 ТП-32; Ардашніков Андрій Юрійович ТЕФ 4 ТС-21; Новак Владислав Юрійович ФММ 2 УЕ-42; Поночовний Володимир Олександрович ФЕЛ 2 ДГ-41; Кашин Володимир Романович ФПМ 3 КМ-31; Капустін Володимир Віталійович ФПМ 5 КМ-11; Кармазін Деніс Олегович ТЕФ 5 ІО-11; Іваненко Дмитро Олегович ТЕФ 4 ТП-22; Лютов Антон Олександрович ТЕФ 4 ТЯ-22; Лютов Сергій Олександрович ТЕФ 4 ТЯ-22; Власюк Роман Олексійович ВПІ 4 СЕ-21; Ніколаєв Деніс Володимирович ФЕА 2 ЕП-41; Горох Артем Сергійович ТЕФ 2 ТК-41; Осипчук Іван Володимирович ІТС 4 ТС-22; Шаповалов Віталій Володимирович ММІ 1 МД-51п; Пушкарьов Максим Артурович ІХФ 2 ЛА-41с; Говорун Максим Вікторович ФЕЛ 1 ЕЕ-51с; Ліндарєв Дмитро Олександрович ФММ 1 УЕ-51.