Пiдсумки року 2015

УЧАСТЬ  У  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ   ЗМАГАННЯХ   2015 року

аеробика

АЕРОБІКА

• Чемпіонат Европи зі спортивної аеробіки, Португалія, 8 листопада 2015:

- степ-данс, Сачік Катерина, бронзова медаль у складі збірної команди України

борьба

БОРОТЬБА

• Кубок Світу з боротьби "Зурхана"; Місце проведення - м.Душанбе (Таджикістан); Дата - 23.02.2015:

- Нікітченко Андрій Миколайович; Призове місце № - 3

• Кубок Європи з боротьби на поясах "Алиш"; Місце проведення - м.Мінськ (Білорусь); Дата - 31.03.2015:

гребля 2 1

ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

• Чемпіонат світу з веслування академічного серед спортсменів до 23-х років, який проходив у Пловдиві (Болгарія, 26 липня 2015р. ). У складі збірной україни ("вісімка")  були наші студенти Сергій Кульбеда (4 курс, ФАКС)) і Дмитро Хула (4 курс, ФСП), які посіли 9 місце.

гири

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

• Чемпионат мира по гиревому спорту в Венгрии среди юниоров,

а также в в 5-ий Чемпионат мира среди студентов:

- студент ФБМИ НТУУ «КПИ» (гр.БР-31) Ивахненко Виктор посів 1 місця.

УЧАСТЬ  У  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ   ЗМАГАННЯХ   2015 року

баск мяч 2017

БАСКЕТБОЛ

• Літня Універсіада України-2015 з баскетболу (чоловіки) Місце проведення - м.Запоріжжя; Дата - 17.05.2015:

- Збірна команда НТУУ "КПІ" з баскетболу; Призове місце № - 3

акад гребля 1

ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

• Кубок України серед дорослих з академічного веслування; Місце проведення - м.Дніпропетровськ; Дата - 03.05.2015:

- Кульбіда Сергій Васильович; Призове місце № - 3

- Яструб Віктор Олександрович; Призове місце № - 3

• 7-ма літня Універсіада України з академічного веслування; Місце проведення - м.Дніпропетровськ; Дата - 07.05.2015:

- Кульбіда Сергій Васильович; Призове місце № - 2

гири

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

• Чемпіонат України серед ВНЗ з гірьового спорту; Місце проведення - м.Київ; Дата - 28.02.2015:

-Ястреба Олег Сергійович; Призове місце № - 1,

-Івахненко Віктор Васильович; Призове місце № - 1.

боротьба

БОРОТЬБА

• Всеукраїнські змагання на Кубок президента ВФТВБ з боротьби на поясах Алиш; Місце проведення - м.Київ; Дата - 04.01.2015:

- Нікітченко Андрій Миколайович; Призове місце № - 1

• Всеукраїнський турнір на призи ректора НПУ ім. М.П.Драгоманова з боротьби на поясах Алиш; Місце проведення - м.Київ; Дата - 05.01.2015):

регби

РЕГБІ

• Кубок України з регбі-7 «Епоха-Политехник» 6 місто (Хмельницьк, 12.09.15)
                    • Кубок Дружби Народів. Епоха-Политехник» 5 місто (Хмельницьк, 13.09.15)

aerobics

СПОРТИВНА АЕРОБІКА

• Перші Всеукраїнські студентські ігри(2015 рік):
                      •      - Збірна команда НТУУ "КПІ" зі спортивної аеробки; Призове місце № - 3

-аероденс (команда з 8 учасників) посіла 3 місце;

-пара Дорошенко Володимир (ФБМІ) і Сачина Катерина (РТФ) – 3 місце

спортивное ориент 1

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

• Чемпіонат України серед юніорів та юношей зі спортивного орієнтування (естафета); Місце проведення - м.Київ; Дата - 23.04.2015:
                        • - Побережець Інна Анатоліївна; Призове місце № - 2

- Побережець Інна Анатоліївна; Призове місце № - 2 - Крімцева Аліна Олександрівна; Призове місце № - 2

- Крімцева Аліна Олександрівна; Призове місце № - 3

• Командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування; Місце проведення - м.Суми; Дата - 07.05.2015:
                          • - Афанасьєв Михайло Юрійович; Призове місце № - 3;

- Крімцева Аліна Олександрівна; Призове місце № - 3;

- Афанасьєв Михайло Юрійович; Призове місце № - 1.

• Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (25-28 ВЕРЕСНЯ У Чернівцях):
                            • - Крімцева Аліна (ХТФ) виборола 1 місце;

- Афанасьєв Михайло (ФЕА) завоював срібну медаль.

• Всеукраїнськы змагання "Київ-Опен" ( 3-4 жовтня 2015):
                            • - Десятник Олександр був третім.

Стрельба лук2017

СТРІЛЬБА З ЛУКА

• Всеукраїнські змагання "Кубок Рубана" зі стрільби з лука; Харків;  09.01.2015:
                              •      - Мороз Михайло Сергійович; Призове місце № - 32.

• Чемпіонат України у приміщенні зі стрільби з лука; Місце проведення - м.Суми; Дата - 27.01.2015:
                                •      - Мороз Михайло Сергійович; Призове місце № - 32.

• Чемпіонат України серед студентів ХІІ літньої універсіади; м.Чернівці; Дата - 27.05.2015:
                                  •      - Збірна команда НТУУ "КПІ" зі стрільби з лука; Призове місце № - 2;

- Чередничок Богдан Вікторович; Призове місце № - 22.

• Всеукраїнські відкриті традиційні змагання зі стрільби з лука під патронатом НОК України - турнір пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота. (Львів, липень 2015):
                                    •      - Вперше норматив майстра спорту України вдалося подолати нашому студенту Івану Мусіяку.

триатлон1

ТРИАТЛОН

Чемпіонат України з тріатлону; Місце проведення - м.Житомир; Дата - 14.05.2015:

- Лісова Оксана Ігоревна; Призове місце № - 2

- Збірна команда НТУУ "КПІ" з тріатлону; Призове місце № - 2[/list_item]

Чемпіонат України з тріатлону(серпень, м.Запоріжжя):

- Лісова Оксана посіла третє місце в особистому заліку,

- Віталій Мусіяка в складі команди Києва зайняв 4 місце.

Першість України серед юніорів (Житомир,2015):

-Іван Гришин посів третє місце.

футзал 19.03 2

ФУТЗАЛ

• Перші Веукраїнські студентські ігри з видів спорту, які не входять до Олімпійських ігор (25 вересня 2015): Збірна команда НТУУ “КПІ” з футзалу виборола третє місце.