Завершився XVIII чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ

                 футбол сборная 2017

         Завершальна гра 18-го туру Вищої ліги ФАСК між «Політехніком» з НТУУ «КПІ» та «Меркурієм» з КНТЕУ                                                                                  відбулася 20 червня на поле КПІ.

болельщикиЗвичайно, вболівальники команди КПІ незадоволені результатом гри збірної політехніків з чемпіоном сезону 2016/2017, командою СК КНТЕУ - МЕРКУРІЙ. До останньої гри суперник нашої команди займав другу сходинку турнірної таблиці, на цілих 23 очки випереджаючи політехніків. Прикро програти на своєму полі з рахунком 1:8.

Але навіть цей програш дозволяє політехнікам завершити сезон на 6 місці першості вищої ліги ФАСК.

А починався сезон з самого низу турнірної таблиці. Спочатку команда змогла своїми нічийними результатами зупинити нескінченні програші, які переслідували команду в минулому сезоні ( була загроза вилетіти з вищої ліги), а потім гравці після пари переможних матчів відчули азарт, з'явилася надія не тільки і в цьому сезоні залишитися у вищій лізі, але й піднятися у турнірній таблиці. Своєю працею і старанністю гравці команди політехніків змогли піднятися на шосту сходинку турнірної таблиці. І питання стояло вже не про виліт команди, як в минулому сезоні, а про закріплення досягнутого результату. На жаль, останню гру політехніки як би «здали», але при будь-якому наслідку цієї останньої гри сезону, положення команди в турнірній таблиці залишалося без змін. Вітаємо команду з більш успішним завершенням сезону і нагадуємо:

            Боротися до останньої секунди – цей девіз має бути головним у наступному сезоні!

Вітаємо команду СК КНТЕУ - МЕРКУРІЙ, ЯКА ЗАВДЯКИ ЦІЙ ПЕРЕМОЗІ СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ФАСК СЕЗОНУ 2016/2017!