Чергова перемога збірної з футболу

футбол мяч  Вітаємо з перемогою!

Шостого червня на  стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування, місцева команда приймала наш «Політехнік»  НТУУ «КПІ» в рамках 17-го туру Вищої ліги з футболу під егідою ФАСК.

Як написав коментар ФАСК "До матчу хлопці з «КПІ» мали в своєму активі 20 очок і займали 6 сходинку в турнірній таблиці,  а їхні опоненти випереджали їх на один заліковий пункт. Тому цей матч мав бути справжньою битвою за п’яту сходинку. Та нажаль цікавого змістовного футболу вболівальники не дочекались, на що є ряд причин."

Команда "Політехнік" почала гру 9-ма ігроками (не всі змогли на початку  сесії своєчасно добратися до стадиону НУБІПУ.

Але не зважаюче на меньшість, гравцям КПІ вдалося вистояти в першому таймі, а потім і перемогти з рахунком 1:0 (гол влучив Дидик Микола).

Матч завершився прикрою поразкою на домашньому стадіоні для команди НУБіПУ і можливістю команді "Політехнік" піднятися на п’яту сходинку у турнірній таблиці. Вітаємо і бажаємо успіху в останньої грі сезону, яка відбудеться 14 червня!

До речі, фінальні ігри першості ФК "Динамо" серед студентських команд сезону 2016/2017 років перенесено на початок наступного учбового року в зв'язку з реконструкцією стадиону "Динамо". Нагадаємо, що наша команда буде боротися за третє місце.