Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на XIII Універсіаді України зі стрільби з лука

25-28 травня 2017 року в Харкові проводилася XIII Універсіада України зі стрільби з лука. 7 студентов КПІ ім.Ігоря Сікорського взяли участь в змаганнях у складі команди м. Києва. В результаті вони привезли бронзу в особистій першості - Куц Ярослав, ІХФ, ЛУ-42, категорія блочний лук, і в командній першості наші хлопчики стали другими! Це - Куц Ярослав, Панасюк Олексій, ФІОТ, IA-52, Данилюк Михайло, ФБТ, БЕ-31.

лук2          лук 3 1

У складі збірної Києва від нашого університету так само змагалися : Трапезников Олександр, ММІ, Барковська Вероніка, ФТІ, Олексенко Катерина, ФБТ, Доцик Андрій, ПБФ.

лук 4  лук5  лук 3 2

Матеріал надала викладач  нашої кафедри і тренер наших лучників Д’якова Оксана Вергініївна.

Вітаємо призерів спартакіади 2017 року та їх тренера Д'якову О. В.!