Свято футболу КПІ ім.Ігоря Сікорського

SAM 3530     Спартакіада КПІ з футболу завершилась!

У перший день довгоочікуваного літа відбулися фінальні ігри спартакіади нашого університету 2016/2017 навчального року.

Позаду 38 матчів між збірними командами факультетів/інститутів, проведених викладачами кафедри спортивного вдосконалення під керівництвом головного судді змагань, викладача Мохунько Олександра Дмитровича. Матчі фіналу судив Журавльов С. Н. Крім того, приймали участь у суддівстві змагань на протязі сезону викладачі Файнберг Б.А та Кривенда В.С.

За третє місце вийшли боротися команди інженерно-хімічного факультету (ІХФ) і хіміко-технологічного факультету (ХТФ). Нічийний результат гри,  і команди почали пробивати пенальті. Більш результативними були гравці ХТФ, їм були вручені медалі за третє місце і Кубок. Команді ІХФ був  також вручений пам'ятний Кубок.

SAM 3541       SAM 3543

SAM 3536 4 місце       3 місце   SAM 3564

На головну гру сезону, за звання Чемпіона Спартакіади КПІ, вийшли футболити ІСЗЗІ, які вже мали звання чемпіонів університету за минулий сезон 2015/2016 навчального року, і футболісти факультету електроніки (ФЕЛ). Гра була дуже напруженою, так як грали найсильніші команди вузу. Вболівальники від ІСЗЗІ просто супер!

SAM 3545Очікування і ПЕРЕМОГАSAM 3549

За майже два 20-хвилинних тайму футболістам обох команд вдалося влучити 3 голи, за 4 хвилини до кінця гри гравці ФЕЛ вели в рахунку 2:1, але зв'язківці не здавалися, і останні хвилини гра була біля  воріт їх суперника, що і принесло нічийний результат. Гол був забитий за 1,5 хвилини до закінчення зустрічі.

Таким чином, і фінальна гра завершувалась з пенальті. Влучнішими виявилися футболісти ІСЗЗІ, їм були вручені медалі чемпіонів та пам'ятний Кубок. Гравці команди ФЕЛ отримали медалі за друге місце і також пам'ятний Кубок.

ЧЕМПІОН СПАРТАКІАДИ КПІ 2016/2017 уч.року КОМАНДА ІСЗЗІ

фут победитель

Нагороди командам и кращим гравцям вручали головний тренер змагань Мохунько О.Д., суддя Журавльов С.О. і представники фірми JAKO - партнера і спонсора збірної команди з футболу КПІ ім.Ігоря Сікорського.

SAM 3526  SAM 3560  SAM 3569

SAM 3558   SAM 3557   SAM 3559

Кращім гравцем Спартакіади визнано Паляничку Віталія (капітан команди ІСЗЗІ).

Кращий нападаючий Рудницький Євген (ІХФ), кращий захисник  Примак Дмитро (ФЕЛ), кращий воротар Карпенко Єгор (ХТФ).

Дякуємо спонсорам  за підтримку!         SAM 3581

І  про Першость ФАСК:

Вольова перемога КПІ у меншості   (16 тур першості ФАСК)

Цитати:

«...16 тур Вищої ліги ФАСК серед чоловіків розіграли між собою команди «Політехнік» - НТУУ «КПІ» та «Легпром» - КНУТД. «Політехніки» виступили у ролі приймаючої сторони. Кожен, хто завітав на матч, мав змогу побачити дійсно хороший футбол. Адже команди добре підковані своїми професійними наставниками. Тож боротьба повинна була панувати за кожен м’яч…»

«…Дуже неочікувано в меншості опинився КПІ, на 30 хвилині Костікова Костянтина вилучили за грубе порушення правил проти суперника. Одразу ж після того, як господарі опинилися в десятьох, вони втратили дуже перспективну нагоду відзначитися.

Другий тайм розпочався в швидкому темпі. «Політехніки» хоч і були в меншості, але старалися атакувати. Відсутності одного гравця не було помітно, на полі панувала рівність. »

«…«Політехнік» забив ще двічі, встановивши рахунок 3:0 в свою користь. І це, маючи у складі десять гравців, неймовірно. В кінцівці матчу «Легпром» отримав шанс на пробиття штрафного удару, Сергій Мандровський пробив на виконання, перекинувши стінку, вийшло дуже ефектно та головне результативно, 3:1.»

Богдан Бедь (коментар ФАСК)

Попереду ще 2 останні гри першості сезону 2016/2017 :  7 червня з НУБІПУ та 14.06 з СК КНТЕУ-МЕРКУРІЙ.