Спортивне орієнтування, весняні старти 2017 року

Кримцева 2  Поздоровляємо Аліну Кримцеву, студентку ХТФ, з успішними стартами!

спорт ор Користиш      20150425 121724

18 березня у Дніпропетровській області пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

У складі збірної команди Києва успішно виступила студентка нашого університету Кримцева Аліна.

В програмі змагань - рогейн 6 годин. Змагання командні, у складі кожної команди 2-5 чоловік. За умовами змагань учасникам видається карта місцевості з нанесеними максимальною кількістю контрольними пунктами (КП). Команда самостійно обирає і планує маршрут із загальної кількості КП, яке учасники команди можуть пробігти за 6 годин.

У категорії «юнаки –юніори» місто Київ представляла студентка ХТФ КПІ ім.Ігоря Сікорського Кримцева Аліна, яка пробігла більше 40 км по складній, пересіченій водними перешкодами місцевості і стала срібним призером змагань серед юніорів.

19-24 квітня у Черкасах пройшов на чотирех дистанціях Чемпіонат України серед молоді. Кримцева Аліна на середній дистанції також посіла 2 місце.

В період з 5 по 9 травня 2017 року в м. Коростишів, Житомирської області відбувся командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

Цей чемпіонат був останнім етапом відбору до чемпіонату Європи серед юнаків та юніорів зі спортивного орієнтування, який відбудеться наприкінці червня в м. Банська Бистриця, Словачинна. Змагання тривалі 4 дні.

В ціх змаганнях брали участь 40 команд з 23 областей України і міста Києва та 750 спортсменів.

У цих змаганнях також приймала участь Кримцева Аліна. Аліна успішно подолала дві дистанції, фінішував з четвертим результатом.

Вітаємо Аліну з ІІ місцем у Чемпіонаті України і в Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивного орієнтування та бажаємо їй подальших спортивних успіхів! (тренер Аліни-старший викладач кафедри спортивного вдосконалення, майстер спорту України Ускова Світлана Михайлівна)