Травневі новини футболістів

Команда «КПІ» у Студентської Ліге "ФК "Динамо" Київ"

Лобановский    Пам’ятаємо!

13 травня виповнилося 15 років із дня смерті легендарного тренера та гравця київського «Динамо» Валерія Васильовича Лобановського. Цього ж дня клуб Динамо відзначів 90-річчя свого заснування.

Тому у суботу буле вшановано не лише пам’ять великого Метра, а й усіх видатних динамівців, які творили славетну історію клубу, але яких зараз вже немає поруч.

У рамках акції «Пам’ятаємо», присвяченій ювілею київського «Динамо», на Байковому кладовищі зібралися керівники клубу, ветерани та майбутні динамівці, рідні та близькі тих, кого немає з нами, та усі небайдужі аби покласти квіти та вшанувати пам’ять кожного динамівця, який покинув цей світ.

А о 12:00 біля пам’ятника Валерію Лобановському, який встановлено біля входу на стадіон «Динамо», відбувся мітинг пам’яті великого тренера.

У ПЕРШОСТІ ФК "ДИНАМО" В ЧВЕРТЬФІНАЛІ КОМАНДА «КПІ» ПЕРЕМОГЛА КОМАНДУ КІСІ І В ПІВФІНАЛІ ГРАЄ З НУДПСУ.

футбол ст динамо Турнирная сетка Студенческой Лиги "ФК" Динамо" Киев" сезона 2016/17 гг. После сыгранных матчей 1/4 финала.

Команда від спортивного клубу КПІ «Столиця-КПІ», яка бере участь у скороченому чемпіонаті Києва з футболу, провела два матча з суперниками групи, з яких один переможній.

Крім того, футбольні балалії подовжуються в першості ФАСК: 11 травня команда КПІ їм.Ігоря Сикорсквого програла супернику 0:1. На жаль, в рівній боротьбі гостям наших футболістів, команди НПУ ім. Драгоманова, пощастило більше: вони зуміли в першому таймі вразити ворота кпиишников. При рівній, цікавій грі голів не вийшло, що залишився час першого і весь другий період воротарі стійко захищали свої ворота.

22       20       29       26

16 травня відбулася гра команд-сусідів по турнірній таблиці. Хто з них став сильнішим?

Спартакіада університету з футболу невдовзі продовжиться завершальними іграми(залишилася одна чвертьфінальна гра між командами ІСЗЗІ - ММІ . І після цього півфінал і фінал.