Різні ігри

м'ячі різні

 • Баскетбол

  Гра 5.04 з командою «КАШТАН» в Лізі Монстрів завершилася результатом 64-83(17- 22 12 - 20 18 - 17 17 – 24). Кпишники програли лідеру турніру Ліги Монстрів і опустилися на п'яту сходинку турнірної таблиці

 • Волейболістам «Київського політехніка-2» 4 квітня пощастило заробити 3 очки, просто з'явившись на гру, оскільки команда-суперник з КУ м. Гринченка з'явилася на гру в неповному складі.

  А дівчатам-волейболісткам довелося потрудитися 5-го числа. Суперниці з команди «Перемога» (плей-аут. 3-я частина гра на вибування - 2 матч) запропонували серйозну гру і.....

  У кубку дівчата не грають. Вибули після програшу Драйву 15.03.

 • Футзал

  3 матчі за перший тиждень квітня треба зіграти нашим футзалістам: дві гри хлопцям і одну нашим дівчатам.

  Відразу на початок тижня випав дуже цікавий матч на Кубок з рівним по силі суперником: 5.04 в 18-00 в СЦ КПІ відбулася гра ½ фіналу "Політехніка (НТУУ “КПІ”)" з командою НУХТ. Гра вийшла захоплюючою, але низка невдач останніх ігор переслідувала наших хлопців і в понеділок. 3-0 на користь суперника і команда КПІ вибуває з боротьби за Кубок ФАСК.

  Довгоочікувана перемога дівчат-футзалисток!strong> Наша команда зуміла переграти суперниць, команду НУБІПУ з рахунком 2:0 (гра 14 туру). Вітаємо! Попереду ще два матчі з сильними суперницями: командами НУФВСУ та НПУ ім. Драноманова.