Чого чекати вболівальникам збірних команд КПІ після канікул

эмблема каф2Канікули закінчуються, попереду нові старти

БАСКЕТБОЛ

Фінали в Києві Студентської баскетбольної ліги України після канікул, друга половина лютого

Визначилися дати проведення зональних этапів у дивізіонах Центр та Захід Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.Поєдинки проходитимуть з 6 по 10 березня. У дивізіоні Центрі визначати найкращого будуть переможці Житомирської, Чернігівської, Сумської, Черкаської областей разом з чемпіоном та віце-чемпіоном Києва. Команди розділини на 2 групи, спочатку зіграють в один круг, потім фінал.

ФУТЗАЛ

Друга ліга продовжує радувати крутими і результативними матчами, значно спрощуючи вибір кращих гравців туру.
Серед кращих Ігор Олексієнко, котрий допомогає «Политехнику» в свій вільний час. Олексієнко не часто виступає за команду «Політехнік», адже він задіяний в матчах чемпіонату України з футболу. Однак в зимове міжсезоння, він, як правило, завжди в обоймі свого колективу, і завжди стає помітною фігурою на футбольному полі. Власне кажучи, так вийшло і в минулому турі, коли Ігор забив два голи і тягнув команду на своїх плечах. ІІ тур чемпіоната Друга Ліга

В отборі в грудні 2018 року CD, Гр. CD Группа A наша збірна зіграла так:

1 тур Политехник 1:4 SENSUM

2 тур Политехник 3:8 MacPaw

4 тур Политехник 3:4 ФК АБ

5 тур Политехник 3:0 UMG

6 тур заключний не брали участь

ФАСК: Незабаром збіні команди ЗВО стартують у другому колі змагань з футзалу сезону 2018/2019н.р.

Зимова перерва добігає свого завершення і команди з нетерпінням прагнуть почати друге коло змагань з футзалу серед студентскьих команд ЗВО(XVІЧемпіонат, Першість та розіграш Кубку та V Чемпіонат серед жіночих команд ЗВОта розіграш Кубку). Дата старту другого кола визначена Рішенням Виконокому ФАСК – 11 лютого 2019 р.

Комітет з проведення змагань встановив терміни дозаявкового періоду з 28 січня по 07 лютого і очікує на представників команд-учасниць змагань з футзалу за адресою вул. Брайчевського, 12 для дозаявки гравців.

Наша команда друге коло почне з шостого місця першого кола:

15 лютого 8 тур Наша команда стартує з 3 місця першого тура

15 лютого 8 тур     Політехнік (НТУУ«КПІ»)-НУХТ

22 лютого 9 тур     Політехнік (НТУУ«КПІ»)-КНТЕУ

1 березня 10 тур   Політехнік (НТУУ«КПІ»)- Університет ім. Б. Грінченка

7 березня 11 тур   НПУ імені М.Драгоманова- Політехнік (НТУУ«КПІ»)

15 березня 12 тур Політехнік (НТУУ«КПІ»)-НУБіПУ

15 березня 13 тур НУФВСУ-Політехнік (НТУУ«КПІ»)

15 березня 14 тур Політехнік (НТУУ«КПІ»)- Будівельник" КНУБА

ВОЛЕЙБОЛ

5 лютого в гостях волейболісти КПІ добилися впевненої перемоги над суперником, командою «Тренер Сказав», причому перемогли на майданчику суперника 3:1(25:17-17:25-19:25-20:25) Це гра 1 Дивізіона. Чоловічі команди Плей-аут. 1-а частина (ігри на вибування) - 1 матч. И вновь наш гирок кмс Олександр Жучінський с пятью баллами входт в пятерку лучших игроков своегоДивизиона (друге місце)

ФАСК, ФУТБОЛ: Змагання студетських змагань ще не ще не призначені.  Попереду другий етап: стикові матчі і фінальна частина. Наша команда другий етап почне з третього місця, здобутого у першому колі. Календара змагань поки що не маємо.