Перший спортивний місяць КПІ 2019 року

волейбол сборная 2017 2  ВОЛЕЙБОЛ тренер Томашевський Д.В. і збірна дівчат

Січень-час сесії, заліки, іспити ...

але студентам-членам збірних команд КПІ, доводиться частину свого часу віддавати змаганям: адже команди беруть участь не тільки в студентських змаганнях, а й виступають в Чемпіонатах Києва різних спортивних федерацій.

Найбільш завантаженими в спортивному плані виявилися збірні команди волейболістів. За січень вони провели 7 ігор.

Дівчата продовжили свої переможні виступи: Київський політехнік (жін.) - кращий результат не тільки січня, а й усього сезону, зіграно 10 переможних ігор з однаковим результатом 3:0. Крім цього, жіноча збірна вже вийшла в півфінал розіграшу Кубка Столічної Ліги.

Слабкіше виступали в осінньому сезоні чоловічі команди, чергуючи переможні гри з ураженнями. Перша команда, «Київський політехнік», займає в своєму дивізіоні четверте місце, попереду дві гри Плей-ауту 5-го і 12-го лютого за право залишитися в 1 дивізіоні (суперник-команда Тренер Сказав) .

«Київський політех 2» на п'ятому місці в своєму дивізіоні. Дві січневі гри вони програли, але за другу гру тренер Томашевський Д.В. похвалив. Хоч і програли, тренер був дуже задоволений грою молодої команди, тому що суперник був старшим, досвідченішим, наші студенти чинили гідний опір.
Серед кращих в дивізіонах наші волейболісти:

Вол Жучинский  вол курт 2 див вол Шванська     вол герасимова

Олександр Жучінський                    Олег  Крут                   Світлана Шванська                Ірина Герасимова

баск тренер  БАСКЕТБОЛ  тренер Устименко Г.О.

Раніше в Києві закінчився груповий етап обласних змагань Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк та були визначени пари 1/4 фіналу СБЛУ у Києві
   Тепер внарешті визначилися дати проведення зональних этапів у дивізіонах Центр та Захід Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. У дивізіоні Центр визначати найкращого будуть переможці Житомирської, Чернігівської, Сумської, Черкаської областей разом з чемпіоном та віце-чемпіоном Києва.

Але поперше саме ці київські команди, серед яких дві з КПІ, будуть сперечатися за путівку на зональний етап СБЛУ Таскомбанк вже в лютому 2019 року:

КНТЕУ – ККЗ
НУФВСУ-2 – НУФВСУ-1
КПІ-1 – КПІ-2
НАУ – ДУІТ

Поєдинки зональних этапів у дивізіоні Центр Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк проходитимуть з 6 по 10 березня.

У кожному дивізіоні команди жеребкуванням поділяться на групи по 3 або 4 команди та зіграють одне коло. Команди, які посядуть перше та друге місце кожної групи, виходять до фінальної частини змагань. Дві найкращі команди кожної зони виходять у Фінал восьми де і позмагаються за звання чемпіона Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

футзал ЖуравлевФУТЗАЛ  тренер Журавльов С.О.

Зайняті спортивної січневої боротьбою і футзалісти, так як міська федерація фут залу продовжує наступний етап свого чемпіонату.

26 січня продовжено гри відбіркового туру Групи CD2, в якій і наш «Політехнік», керований тренером Журавльовим С.О. Суперником нашої команди був Футзальний Клуб АБ, досить сильна команда, з якою нашим футболістам довелося боротися. І політехніки чинили гідний опір своєму сильному супернику. Але здобути перемогу не вдалося. Результат зустрічі 3: 2 на користь суперника. Команді «політехніків» допоміг Олексієнко, який в міжсезоння частенько допомагає своїй колишній команді, він і забив голи в ворота суперника. Ігор Олексієнко і став найкращим гравцем команди за підсумками цієї гри. Всього на кінець січня футзалісти-політехніки забили своїм суперникам 26 голів в Чемпіонаті міста (друга ліга).

ФАСК  Скоро продовжить свій Чемпіонат (друге коло) і Футбольна Асоціація Студентів Києва. Як написано на сайті ФАСК «Зимова перерва добігає свого завершення і команди з нетерпінням прагнуть почати друге коло змагань з футзалу серед студентскьих команд ЗВО (XVІ Чемпіонат, Першість та розіграш Кубку та V Чемпіонат серед жіночих команд ЗВО та розіграш Кубку). Дата старту другого кола визначена Рішенням Виконкому ФАСК – 11 лютого 2019 р.» Чекають стартыв не тыльки спортсмени, но и болельщики.

Збірна політехніків після першого туру займає шосте місце з восьми у Вищій лізі. Звичайно, прикро за такий результат після вдалого сезону 2017/2018 н.р., коли команда виграла Кубок федерації і посіла друге місце в Чемпіонаті. Звичайно, зміна поколінь-поважна причина, але треба боротися і прагнути до перемог у кожній грі.