Спортивна аеробіка-КПІ, нові плани

аер медали  Наші плани на 2019 рік дуже амбітні.

Спортсмени клубу «Талісман КПІ» починають тренування вже з 8 січня, бо треба складати нові змагальні вправи, бажано придумати й пошити нові змагальні костюми, а головне, треба не загубити стан фізичної підготовленості. Змагань очікується дуже багато: з 23 лютого по 30 червня ми маємо в календарі змагань 9 стартів. Серед важливих змагань – Чемпіонат України у квітні та Чемпіонат Європи в червні. Фінальними змаганнями буде міжнародний турнір в Туреччині «Кубок Трої» в містечку Чанаккале, де ми збираємось залишитись на навчально-тренувальний збір.

Склад збірної команди оновлюється. Зараз ми маємо студентку, що перейшла в КПІ з іншого університету саме тому, що вона бажає тренуватись в нашому клубі, це майстер спорту зі спортивної аеробіки Вероніка Смольнікова, яка завжди готова допомогти в організації та проведенні змагань, в подготовці нових студентів для командної роботи. Тренування може бути тільки у вільний від навчання час, а коли треба зібрати вісім спортсменів з різних факультетів, груп, курсів, то залишаєються тільки вечір та вихідні дні. Так і працюємо без вихідних, та коли наші спортсмени стають на п’єдестал, то розумієшь, що все це того варто!

аероб 1

аероб 2

IMG bd4dcee26a3b4e503206f42b1ead29fc V

аер  аеро

аер Настя

Спортивні змагання 2018 року почалися з Кубка світу в Болгарії в місті Пловдив, де наші знамениті спортсмени Максим Бубен і Настя Ісаєнко зайняли 4 місце в парі і Максим, виступаючи індивідуально, зайняв 6 місце. Це наші випускники і ми пишаємося їми, вони багато років після університету залишаються лідерами в клубі і є прикладом для молодих спортсменів.

Міжнародний турнір «Відкритий кубок Києва», який проходив в рідному КПІ, в спорткомплексі, став наступним стартом для збірної команди КПІ. Кубок проходив в великому ігровому залі спортивного центру КПІ 3-5 листопада. Новий склад збірної команди виступав за двома видами командної аеробіки: аеростеп і аерофанк.

аер нагр

Настя наг 2  Настя наг 1

пасична у пьедестала

На міжнародному турнірі кращої була команда фанк аеробіки - 1 місце! (Ковальова Ірина, ММІ, Кузьмич Юлія, ФММ, Гулієва Раміла, ФІОТ, Хрущ Вікторія, ІТС, Воловиченко Анна, ФММ, Зінова Дарина, ХТФ). Тренер команди Пасічна Т.В.

Друге місце за програмою степ аеробіки зайняла команда тренера Лозенко Н.М.( Кощеєва Лілія, Смольнікова Вероніка, Пац Олександра, Корнякова Ольга, Безугла Марія, Олена,   Дрізд Світлана).

Крім того, спортсмени брали участь і у міжнародніх змаганнях в Баку (Азербайджан) та в Лугано ( Швейцарія).

В Баку відзначилась Анастасія Ісаєнко, вона стала першою в індивідуальних виступах, вигравши у двох росіянок, які посіли 2 та 3 місця.

Молодші спортсмени клубу Талісман, яких тренують випускники Альона Федосенко та Альона Скороварова, добре показали себе в швейцарському місті Лугано: вони не один раз ставали призерами змагань.

FB IMG 1527941005154 Аер2

Кубком України зі спортивної аеробіки кожного року календар змагань закінчується. Ці змагання проходили в Запоріжжі на базі технічного університету – ЗНТУ. В 2018 році Кубок України проходив в оновленому палаці спорту «Юність», це було справжнє свято спорту! Збірна команда міста Києва включала в себе студентів трьох університетів: КПІ імені Ігоря Сікорського, КНУ імені Т.Шевченка та НАУ.

Аер 1  Аер4 2

Київська команда завойювала перше командне місце з аеробної гімнастики ( 5 видів програми) та друге командне місце з командної аеробіки (3 види програм). Перші місця: пара Максим та Настя, індивідуальний виступ Насті Ісаєнко та індивідуальний виступ Володимира Дорошенко. Друга сходинка у команди фанк аеробіки КПІ.

Аер6 1 Аер6 2

Вітаємо спортсменів і їх тренерів з перемогами! Бажаємо нових спортивних досягнень!

Матеріал і фотографії представила Пасічна Тетяна Володимирівна, доцент кафедри спортивного вдосконалення,  президент ФУСАФ, www.fusaf.org