Спортсмени КПІ продовжують боротися за перемоги

Ballspiele M278 ВОЛЕЙБОЛ

Стартував Чемпіонат Києва серед студентських команд. До цього збірні команди НТУУ КПІ брали участь в першому етапі чемпіонату Столичної Ліги (дві чоловічих і одна жіноча команди), про результати якого ми вже писали.
У цьому навчальному році в студентських змаганнях братиме участь тільки одна збірна команда-чоловіча. І вона порадувала вболівальників успішним початком сезону: впевненою перемогою з рахунком 3: 0 над командою КНТЕУ
, очолила турнірну таблицю. І хоча тренер не зовсім був задоволений якістю гри своїх підопічних, ми вітаємо гравців з перемогою і бажаємо успіху в новому сезоні.

16 грудня і волейболісти «Київський політех 2» змогли добитися перемоги в Чемпіонаті Столічної Лігі. Поїздка в Боярку принесла перемогу з рахунком 3:1 над командою «Боярка»( Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В, 7 тур)

БАСКЕТБОЛ

11 грудня чергова гра в Лізі Монстрів завершилась розгромною поразкою нашої команди: суперник, команда «Шамани» змогли більш ніж вдвічі зробити вдалих брусків. 95:43

(25 - 10 10 - 14 26 - 6 34 – 13) – результат зустрічі.

Лидеры команди «Політехнік» А. Соловьёв (20) і В. Билецкий (12).

18 грудня також програли команді «Фантоми» з рахунком 47:52 (15 - 16 11 - 13 9 - 10 12 – 13), на цей раз лідери по забитим В.Билецький(24) і О.Станішевський (16). Підсумок грудня в Лізі Монстрів невтішний - всі чотири гри грудня програли.

Також в Києві закінчився груповий етап обласних змагань Студентської баскетбольної ліги України Такомбанк та визначено пари 1/4 фіналу. Саме ці команди будуть сперечатися за путівку на зональний етап СБЛУ Таскомбанк вже в 2019 році:

1/4 фіналу СБЛУ у Києві
КНТЕУ – ККЗ
НУФВСУ-2 – НУФВСУ-1
КПІ-1 – КПІ-2
НАУ – ДУІТ

ФУТЗАЛ

Нарешті наші футзалісти порадували уболівальників своєю грою. 18 грудня відбулася гра в рамках шостого туру Першості серед студентських команд Києва. Грали на "рідному" майданчику в спорткомплексі НТУУ КПІ.

У вищій лізі ФАСК слабких команд не буває, боротися довелося зі студентами Національного університету фізичного виховання і спорту України. Хоча в цьому навчальному році фізкультурники також почали сезон невдачами, боротися треба було політехнікам тільки за перемогу. Команді НУФВСУ потрібно було здобути перші залікові очкі в новому сезоні. Вони сподівалися напевно на те, що їм в цьому допоможе не дуже вдала ігрова форма «Політехніка». Але нашим потрібна була тільки перемога і вони її добилися: 3:1 результат гри і, головне, команда зуміла зупинити низку невдалих ігор.

20.12 в 17-30 КНУБА «Будівельник» прийматиме чинного володаря Кубку, політехніків-футзалістів Дуже принципове протистояння колективів, які вважаються зараз середняками Вищої ліги. Вболіваємо за нашіх!