Баскетбол, футзал, волейбол

SAM 4689ВОЛЕЙБОЛ

15 грудня, в день відкритих дверей НТУУ КПІ ім.Ігоря Сікорського дівчата-волейболістки в спорткомплексі КПІ впевнено переграли своїх суперниць в першості Столичній Ліги з рахунком 3:0. Вітаємо!

SAM 4688SAM 4686SAM 4687

БАСКЕТБОЛ

СБЛУ Таскомбанк: визначено пари 1/4 фіналу в Києві

У Києві закінчився груповий етап обласних змагань Студентської баскетбольної ліги України Такомбанк та визначено пари 1/4 фіналу. Саме вони будуть сперечатися за путівку на зональний етап СБЛУ Таскомбанк

1/4 фіналу СБЛУ у Києві
КНТЕУ – ККЗ
НУФВСУ-2 – НУФВСУ-1
КПІ-1 – КПІ-2
НАУ – ДУІТ

баск studЗбірна баскетболістів

ФУТЗАЛ     Невдачі футзалістів

Що сталося з міцною командою футзалістів-політехніків? На це питання немає однозначної відповіді, проте три поразки з п’яти ігор в Першості ФАСК (19 пропущених м’ячів, також від'ємна різниця м'ячів -15) і поразка в 1/8 розіграшу Кубка говорить сама за себе.

На сьогодні команда займає 6 місце в Першості студентських команд Києва(вища ліга) і має всього 9 забитих м’ячів.

Попереду 6 тур - 18.12 з НУФВСУ, гра відбудеться в СК КПІ в 17-45 и 20-го грудня гра 7-го туру з «Будівельник» КНУБА в залі суперника.

В першості Федерації Футзала Києва наші футзалісти провели 5 ігор в групі А (друга ліга) і займають 4 сходинку таблиці. Попереду другий етап и перша зустріч вже с представником групи В командою ВІТІ.